Son Dakika Haberleri: Fotoğrafı Ortaya Çıktı! Hüsnü Şenlendirici Yine Yasak Aşk Yaşıyor

Fotoğrafı Ortaya Çıktı! Hüsnü Şenlendirici Yine Yasak Aşk Yaşıyor

26 gün önce

Bir dönem evli olduğu halde şarkıcı Deniz Seki ile aşk yaşayan Hüsnü Şenlendirici, şimdi de Zürih'te yaşayan Eda adında bir kadınla eşini aldatıyor.

Bir dönem Deniz Seki ile yaşadığı yasak aşkla adından sıkça söz ettiren Hüsnü Şenlendirici hakkında çok konuşulacak bir iddia daha atıldı.

DENİZ SEKİ HADİSESİ HALA AKILLARDA

D magazin'in haberine göre; Evli olduğu halde şarkıcı Deniz Seki ile bir dönem aşk yaşan Hüsnü Şenlendirici'nin bir kez daha eşini aldattığı iddia edildi. Ünlü klarnetçinin Zürih'te yaşayan Eda adında bir kadınla aşk yaşadığı ileri sürüldü.


YURTDIŞINDA GÖRÜŞÜYORLAR

Türkiye'de yeniden 'yasak aşkla' gündem olmak istemeyen Şenlendirici'nin 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle yurtdışında görüştüğü gelen iddialar arasında.


DÜĞÜNDE ELİNDE KLARNET POZ VERDİ

Hüsnü Şenlendirici'nin sevgilisi olduğu iddia edilen gurbetçi güzelin bir arkadaşının düğününden görüntüsü oraya çıktı. Eline klarnet alan genç kadın arkadaşının düğününde kamera böyle yansıdı.YORUMLAR

İzdivaç Rezaleti Yeniden Hortladı! Gelin Adayından Damat Adayına Şehvetli Dans Türkiye'den Trump'ın Kudüs Kararıyla İlgili Yeni Adım: AKPM Gündemine Taşıyacak
Endonezya'da 7,3 Büyüklüğünde Deprem! Tsunami Uyarısı Yapıldı