G.Saray'ın transferini son aşamaya getirdiği Mostafa Mohamed, kulübüne rest çekti - Son Dakika

G.Saray'ın transferini son aşamaya getirdiği Mostafa Mohamed, kulübüne rest çekti

27.01.2021 17:51
G.Saray'ın transferini son aşamaya getirdiği Mostafa Mohamed, kulübüne rest çekti, System.String[]

Galatasaray'ın transferini bitirmek üzere olduğu Mısırlı golcü Mostafa Mohamed, kulübü Zamalek'e "Benim hakkımda söylenenler şimdiye kadar doğru değil, özellikle Zamalek kulübünün tüm isteklerini karşıladığım için, neden bazı insanların arzumu yerine getirmek için yoluma çıktığını bilmiyorum?" ifadeleriyle tepki gösterdi.

Galatasaray'ın kadrosuna katmak için uzun süredir uğraştığı Mısırlı golcü Mostafa Mohamed, kulübü Zamalek'e sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

23 yaşındaki futbolcu, "Benim hakkımda söylenenler şimdiye kadar doğru değil, özellikle Zamalek kulübünün tüm isteklerini karşıladığım için, neden bazı insanların arzumu yerine getirmek için yoluma çıktığını bilmiyorum?" açıklamasında bulundu.

TRANSFER BİTMEK ÜZERE

Galatasaray, Mostafa Mohamed için Zamalek ile tekrar temas kurdu ve transferde son aşamaya geldi.

Mısır basınında yer alan habere göre; St. Etienne'in de aradan çekilmesiyle birlikte Mostafa Mohamed için Zamalek ile görüşen tek kulüp haline gelen Galatasaray, teklifini yükseltti. Galatasaray, 1.5 sezonluk kiralama için 2 milyon dolar önerdi. 2021-22 sezonun sonuna kadar geçerliliğini sürdürecek 6 milyon dolarlık satın alma opsiyonu teklifi yaptı.

Zamalek içerisinden bir kaynak, kulübün bu teklifi kabul ettiğini ve finansal koşullardan ötürü Mohamed'den gelecek paraya ve bu paranın da en hızlı biçimde kasaya girmesine ihtiyaç duyduğunu aktardı.

TRANSFERDE TEK ENGEL KALDI

Zamalek'in Galatasaray ile 2 milyon dolarlık ödeme takvimini görüştüğü, ücretler üzerinde herhangi bir anlaşmazlığın kalmadığı bilgisi de verildi. Transferin resmileşmesinin önündeki tek engelin, artık Mostafa Mohamed ile Galatasaray arasındaki görüşmelerin olduğu; bu görüşmelerin de anlaşmayla sona ermesi halinde resmi açıklamaların yapılacağı yazıldı.

G.Saray'ın transferini son aşamaya getirdiği Mostafa Mohamed, kulübüne rest çekti

Son Dakika Spor G.Saray'ın transferini son aşamaya getirdiği Mostafa Mohamed, kulübüne rest çekti - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Davutoğlu'ndan Berat Albayrak açıklaması: Bakan yapmayın diye Erdoğan'a yalvardım Kraliçe 2. Elizabeth'in kocası Prens Philip'in ölüm senaryosu belli oldu Beşiktaş'ta facianın eşiğinden dönüldü! Kontrolden çıkan lüks cip benzinliğe daldı Hayvanat bahçesinden kaçan aslan, paniğe neden oldu Ünlü oyuncu Eda Ece koronavirüse yakalandı Maltepe'de grev nedeniyle toplanmayan çöpler sokaklarda birikti Brezilyalı şarkıcı Anitta'nın anüsüne yaptırdığı dövme görüntüleri internete sızdı Evinde çıkan yangında her şeyi küle dönen Çılgın Sedat'a belediye kapılarını açtı