Son Dakika Haberleri: Galata Köprüsü'nde intihara kalkışan turisti, başka bir turist kurtardı! Nefes kesen anlar kamerada

Galata Köprüsü'nde intihara kalkışan turisti, başka bir turist kurtardı! Nefes kesen anlar kamerada

30 gün önce

Fatih'te bulunan Galata Köprüsü'nün altından denize atlayarak intihar etmeye çalışan bir kadını Romanyalı bir turist kurtardı.

İstanbul Fatih'te bulunan Galata Köprüsü'nün altından denize atlayarak intihar girişiminde bulunan yabancı uyruklu kadını, restoranda ailesiyle birlikte oturan Romanyalı turist Lucian Bolboros kurtardı.

Olay, Fatih'te bulunan Galata Köprüsü'nde saat 11.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, yabancı uyruklu bir kadın köprünün altında bulunan korkuluklardan denize atlayarak intihar girişiminde bulundu. Denizde boğulan kadını gören Romanyalı turist Lucian Bolboros, kadını kurtarmak için denize atladı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Restoran çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine sahil güvenlik, deniz polisi ve sağlık ekipleri sevk edildi. Romanyalı turist intihar girişiminde bulunan kadını ekiplerin yardımıyla kıyıya çıkardı. Sağlık ekipleri yabancı uyruklu kadına ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra çevredeki bir hastaneye kaldırdı. Boğulma tehlikesi geçiren kadının hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

KAMERAYA KAYDEDİLDİ

İntihar girişiminin ardından kadının kurtarılma anı vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

İşte o anlar:

Galata Köprüsü'nde intihara kalkışan turisti, başka bir turist kurtardı! Nefes kesen anlar kamerada
Haber Yayın Tarihi: 21.09.2019 12:07 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Kaçış Sendromu rahatsızlığı olan Mehmet Ali Erbil verdiği kilolarla şaşırttı
Emine Bulut'un katili, son sözünü soran hakime "Adil yargılanmıyorum" dedi Şehit cenazesinde uygulanan protokol dikkat çekti