Games Done Quick'in Yeni Etkinliğinde Hangi Kuruma Yardım Edileceği ve Hangi Oyunların Yer Alacağı... - Son Dakika

Games Done Quick'in Yeni Etkinliğinde Hangi Kuruma Yardım Edileceği ve Hangi Oyunların Yer Alacağı...

31.03.2019 10:05
Games Done Quick'in Yeni Etkinliğinde Hangi Kuruma Yardım Edileceği ve Hangi Oyunların Yer Alacağı..., System.String[]

Her etkinliğinde farklı bir kuruma bağış toplayan Games Done Quick'in sıradaki etkinliğinin detayları belli oldu.

Yıl içerisinde birçok kez etkinlikler düzenleyerek hem oyun dünyasını renklendiren hem de yardım toplayan Games Done Quick'in 23 Haziran'da başlayacak olan etkinliğinden ilk detaylar geldi. Her etkinlikte bir kuruma bağış toplayan Games Done Quick, bu etkinlikte Doctors Without Borders (Sınır Tanımayan Doktorlar) için bağış toplayacak. Doctors Without Borders; gönüllü doktorların, hemşirelerin ve birçok sağlık görevlisinin ihtiyaç duyulan bölgelere karşılık beklemeden yardıma gitmesini organize ediyor.

Bilmeyenler için açıklayalım, Games Done Quick etkinlikleri adından da anlaşıldığı üzere seçilen oyunların olabildiğinde kısa sürede %100 olarak bitirilmesiyle geçiyor. Bu faaliyetine asıl adı ise "speedrun" olarak biliniyor.

Games Done Quick'in önümüzdeki aylarda gerçekleştireceği etkinlikte bitirilmesi beklenen oyunlar şu şekilde:

Borderlands 2 Co-Op

Cave Story

Clustertruck

Deltarune

Diablo 2: Lord Of Destruction

Final Doom: TNT Evilution

Resident Evil 2

Red Alert 3

Starcraft: Brood War

Yukarıdaki oyunlara ek olarak bazı RTS oyunları da etkinlik boyunca oynanılacak. Games Done Quick ile ilgili daha fazla bilgi almak için bu bağlantıdan internet sitelerine göz atabilirsiniz.

Games Done Quick'in Yeni Etkinliğinde Hangi Kuruma Yardım Edileceği ve Hangi Oyunların Yer Alacağı...

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Games Done Quick'in Yeni Etkinliğinde Hangi Kuruma Yardım Edileceği ve Hangi Oyunların Yer Alacağı... - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji'den 13 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Prof. Dr. Hakan Kutoğlu uyardı: Bunlar daha büyük depremlerin ayak sesleri Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı Depremle ilgili provokatif paylaşımlarda bulunan kişi tutuklandı Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi İzmir'de meydana gelen depremin sesi ortaya çıktı! Dinleyenlerin tüyleri ürperiyor Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu