Gazete İpekyol'a 'En Başarılı Gazete' Ödülü - Son Dakika

Gazete İpekyol'a 'En Başarılı Gazete' Ödülü

15.04.2015 11:29
Gazete İpekyol'a 'En Başarılı Gazete' Ödülü, System.String[]

Adım Adım Anadolu Programının 10'uncu yılı kapsamında düzenlenen gecede Gazete İpekyol'a başarı ödülü geldi.

"Adım Adım Anadolu Programı"nın 10'uncu yılına girmesi dolayısıyla Esentepe'deki Ziraat Odası Konferans Salonu'nda bir program düzenlendi.

Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, Harran Kaymakamı M. Selami Yazıcı, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Bozova Belediye Eş Başkanı Fatma Doğan, Viranşehir Belediye Eş Başkanı Filiz Yılmaz, bazı sivil toplum kuruluşu ve medya temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Adım Adım Anadolu Programı'nın yapımcısı ve sunucusu Uğur Eren tarafından sunuculuğu yapılan gecede siyaset, sivil toplum ve medya dünyasında başarılı olanlara ödülleri dağıtıldı.

Geçen 10 yılda Şanlıurfa'da ve sektöründe başarılı hizmetlerinden dolayı ödül alanlar arasında Gazete İpekyol da vardı. Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu'nun elinden ödülü alan Gazete İpekyol Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Arısüt, ödülü gazetecilik yaptığı esnada hayatını kaybeden, işkenceye ve şiddete uğrayan, cezaevine giren meslektaşları adına aldığını ve onları andığını belirtti.

GECEDE KÜRTÇE KRİZİ

Gecede sahneye gelen Şivan Perwer'in öğrencisi Leyla Han isimli sanatçının sadece Kürtçe konuşmayı tercih etmesi bazı protokol üyeleri tarafından tepkiyle karşılandı. Programa ev sahipliği yapan Uğur Eren'in, bir süre sonra Kürt Sanatçıyı uyarması üzerine Türkçe de selamlama geldi. Ancak buna rağmen kaymakamlar ve AK Partili belediye başkanları programdan ayrıldı.
(Kaynak: Gazeteipekyol)

Gazete İpekyol'a 'En Başarılı Gazete' Ödülü

Kaynak: Temsilci

Son Dakika Güncel Gazete İpekyol'a 'En Başarılı Gazete' Ödülü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İki kişinin intiharına şahit olan Lee Ryan'ın trajik anısı: Genç yaşta öleceğimi düşündüm Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı Koronavirüse yakalanan çift, yoğun bakımda evlendi Güne yükselişle başlamasının ardından altının gram fiyatı 442 liradan işlem görüyor Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Tehdit büyüyor! Çekirgeler bu kez Kenya'nın 15 ilçesini istila etti İnternette müstehcen yayın yapan 2 kadın yakalandı, hesap hareketlerindeki açıklamalar dikkat çekti: Video, show, sohbet...