İddia: Sedat Peker çizgi film formatında belgesel çekiyor! Hedef Z kuşağı! - Son Dakika

İddia: Sedat Peker çizgi film formatında belgesel çekiyor! Hedef Z kuşağı!

30.11.2021 08:58
İddia: Sedat Peker çizgi film formatında belgesel çekiyor! Hedef Z kuşağı!

Geçtiğimiz günlerde gazeteci Erk Acarer, "Sedat Peker'in bulunduğu mekan ve kullandığı eve artık internet erişimi yok. 2 gün önce kendisi tarafıma önemli bir meseleyi aktarmış ve bu konuda paylaşım yapacağını söylemişti." açıklamasını yapmıştı.

Sedat Peker'in günlerdir paylaşım yapmaması ve Türkiye-BAE görüşmelerinin hızlanması da Peker hakkında "acaba yakalandı mı?" iddialarını gündeme getirmişti.

Cumhuriyet gazetesinden Barış Pehlivan'ın aktardığına göre Sedat Peker yeni bir video çekmeye başladı. "Milyonlarca insan merak ediyor, desem abartmış olmam. Zira, neredeyse altı aydır yeni videosu yayımlanmıyordu. Son olarak da interneti kesildi." diye söze giren Terkoğlu, Peker'in yeni videosundan detayları da köşesinden aktardı.

YENİ İFŞALAR, YENİ BİR ÇEKİM TEKNİĞİ

Terkoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Telefonla yapılan çekimde yeni ifşaatlarda da bulunmuş. Çizgi film tekniğinin ağırlıklı olduğu belgesel, bu yönüyle de Z kuşağını hedefliyormuş. Çok yakında izleyiciyle buluşacakmış."

Terkoğlu, yeni videoyu "Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutacak" olarak değerlendirirken, Sedat Peker'in de aylar sonra yeniden yüzünü göstereceğini yazdı.

YORUMLAR (2)
  • Suat Koca: Arkasında kimler var belli... Amaç da belli, uyuşturucu trafiğini bozan hükümeti itibarsızlaştırma projesi. 1 taşla 2 kuş, bizim çakma milliyetçi de taşoron, yerim seni... Bir bitmediniz yaaa... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kamp Yerleri: Z kusagi bos kusak bunlardan bi cacik olmaz hepsi tik tokcu yada caliamayi sevmeyen avare insanlar. Isleri gucleri avrupa. Ama calismak sifir. Oradaki askeri duzenden haberleri yok. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Güncel İddia: Sedat Peker çizgi film formatında belgesel çekiyor! Hedef Z kuşağı! - Son Dakika


Advertisement