SON DAKİKA SEDAT PEKER HABERLERİ

Son Dakika Sedat Peker Haberleri

 • 23 Nisan 2017 19:20 Çorlu Tso Başkanı Son Yolculuğuna Uğurlandı Çorlu Tso Başkanı Son Yolculuğuna Uğurlandı Çorlu TSO Başkanı son yolculuğuna uğurlandı Sedat Peker: "Haksız yere suçlanırken, birçok insanın yanımızda durmaya çekindiğinde Enis abi yanımızda durdu" TEKİRDAĞ - Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün (65), son yolculuğuna uğurlandı.
 • 23 Nisan 2017 18:52 Çorlu Tso Başkanı Son Yolculuğuna Uğurlandı Çorlu Tso Başkanı Son Yolculuğuna Uğurlandı Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün (65), son yolculuğuna uğurlandı.
 • 20 Nisan 2017 00:06 Michael Rubin Paranoyaklaştı: Erdoğan Avrupalı Liderleri Öldürmek İçin Suikastçiler Gönderecek Michael Rubin Paranoyaklaştı: Erdoğan Avrupalı Liderleri Öldürmek İçin Suikastçiler Gönderecek 15 Temmuz darbe girişimini önceden yazan Eski Pentagon yetkilisi Michael Rubin, Newsweek'te yayınlanan son yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AB liderlerini öldürtmek için suikastçiler gönderebileceğini iddia etti.
 • 26 Mart 2017 10:29 Sedat Peker'in Oğlunu Sessiz Sedasız Diriliş'ten Çıkardılar Sedat Peker'in Oğlunu Sessiz Sedasız Diriliş'ten Çıkardılar Reyting rekortmeni dizi 'Diriliş Ertuğrul'da 'Turalı' rolüne hayat veren Sedat Peker'in oğlunu sessiz sedasız kadrodan çıkardılar. Dizi tutkunları 'Turalı'ya ne olduğunu soruyor.
 • 08 Mart 2017 19:21 Sedat Peker, Sakarya Adliyesi'nde Tanık Sıfatıyla İfade Verdi SAKARYA Cumhuriyet Başsavcılığı'nın sosyal paylaşım sitesi Twitter'da 'Paralel Yapı Deşifre' hesabından birçok siyasetçi ve bürokrat hakkında iddialarda bulunulmasıyla ilgili olarak yürüttüğü soruşturma kapsamında, Sedat Peker tanık sıfatıyla ifade verdi.
 • 05 Şubat 2017 15:07 Tatlıses Çiğ Köfte Bodrum'da Açıldı Tatlıses Çiğ Köfte Bodrum'da Açıldı Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, 246’ıncı Tatlıses Çiğ Köfte şubesini Bodrum’da açtı.
 • 03 Şubat 2017 17:22 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- REİNA SALDIRGANININ EŞİ ADLİYEDEHaber: Ümit TÜRK / İstanbulDHAReina katliamına ilişkin soruşturma kapsamında aralarında saldırgan Abdulkadir Masharipov'un eşi Zarina Nurullayeva'nın da bulunduğu 11 kişi daha savcılık tarafından tutuklanmaları talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edildi.
 • 03 Şubat 2017 16:13 Sedat Peker'in 'Oluk Oluk Kan Akıtacağız' Davası Başladı! Akademisyenler Şikayetçi Sedat Peker'in 'Oluk Oluk Kan Akıtacağız' Davası Başladı! Akademisyenler Şikayetçi Sedat Peker'in "Bu suça ortak olmayacağız" bildirisini imzalayan aydınları tehdit ettiği gerekçesiyle hakkında, 11 yıla kadar açılan davası bugün başladı.
 • 03 Şubat 2017 16:08 Sedat Peker'in Tehdit Davası Sedat Peker'in Tehdit Davası Kendisine ait internet sitesinde yayınladığı bir yazıda, "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerine yönelik tehdit içeren ifadeler kullandığı iddia edilen Sedat Peker'in, 11 yıla kadar hapis cezası talebiyle yargılanmasına başlandı.
 • 03 Şubat 2017 16:01 Sedat Peker'in "Akademisyenleri Tehdit" Davası KİŞİSEL internet sitesi üzerinde yazdığı yazıda, "Bu suça ortak olmayacağız" bildirisini imzalayan aydınları tehdit ettiği gerekçesiyle hakkında, "Tehdit" ve "Suç işlemeye tahrik" suçlarından 11 yıla kadar dava açılan Sedat Peker'in yargılanmasına başlandı.
 • 02 Şubat 2017 10:56 Sedat Peker Hakim Karşısına Çıkacak Sedat Peker Hakim Karşısına Çıkacak Barış için akademisyenler bildirisinden sonra imza atanları tehdit ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Sedat Peker yarın hakim karşısına çıkıyor.
 • 01 Şubat 2017 16:31 Sedat Peker'in Katıldığı Açılışta İzdiham! Aracın Üzerine Çıkıp Birbirlerini Ezdiler Sedat Peker'in Katıldığı Açılışta İzdiham! Aracın Üzerine Çıkıp Birbirlerini Ezdiler İstanbul Beykoz'da bir açılışa katılan Sedat Peker'e yoğun ilgi gösteren vatandaşlar izdihama neden oldu. Vatandaşlar, park halindeki bir aracın üzerine çıktı ve birbirlerini ezdi.
 • 01 Şubat 2017 16:23 Açılışta Sedat Peker İzdihamı Açılışta Sedat Peker İzdihamı Beykoz’da bir açılışa katılan Sedat Peker’e yoğun ilgi gösteren vatandaşlar izdihama neden oldu.
 • 05 Ocak 2017 13:19 Peker Ailesinden Eğitime Destek Peker Ailesinden Eğitime Destek Antalyaspor eski Başkanlarından Slovenya Antalya Fahri Konsolosu Sedat Peker ve kardeşi Serpil Peker Antalya AKEV Üniversitesi’nde Anneleri Ayten Peker ile Babaları Erkan Peker adına derslik yaptırdı.
 • 16 Temmuz 2016 08:53 Sedat Peker Alanya'da Nöbette Sedat Peker Alanya'da Nöbette Antalya’nın Alanya ilçesinde vatandaşlar, darbe girişimine karşı protestolarını sürdürüyor.
 • 27 Haziran 2016 11:45 Beyaz TV Ekranlarından Sedat Peker'in Doğum Günü Kutlandı Beyaz TV Ekranlarından Sedat Peker'in Doğum Günü Kutlandı Zaman zaman yaptığı sivri çıkışlarla adından söz ettiren Tahir Sarıkaya'nın Beyaz TV canlı yayınından Sedat Peker'in doğum gününü kutlaması ekran başındakileri şaşırttı.
 • 14 Mayıs 2016 08:17 Kılıçdaroğlu: Erdoğan, Sedat Peker'i Sopa Olarak Kullanacak Kılıçdaroğlu: Erdoğan, Sedat Peker'i Sopa Olarak Kullanacak Son günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik söylemlerini sertleştiren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Sedat Peker, Erdoğan'ın silahlı gücü. Yeri geldiğinde onu kullanacak" dedi.
 • 15 Nisan 2016 09:36 Diriliş Ertuğrul'da Kayılar Sedat Peker'in Oğlu İçin Seferber Oldu Diriliş Ertuğrul'da Kayılar Sedat Peker'in Oğlu İçin Seferber Oldu Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde 'Turalı' rolüne hayat veren Sedat Peker'in oğlu Boğaçhan Talha Peker'in sünnet töreni için bütün oba halkı seferber oldu.
 • 14 Mart 2016 22:22 Sedat Peker'den Rusya'ya Bombalı Saldırı Çağrısı Sedat Peker'den Rusya'ya Bombalı Saldırı Çağrısı Sedat Peker, Ankara saldırısından sonra yayımladığı yazıda "İstihbaratımız Çeçen mücahitleri Moskova'da bombalı eylemler yapabilmesi için eğitmeli" ifadelerini kullandı.
 • 01 Mart 2016 12:58 Sedat Peker'in Oğlu Hediye Olarak Hançer Yerine Pusat İstedi Sedat Peker'in Oğlu Hediye Olarak Hançer Yerine Pusat İstedi Diriliş Ertuğrul'da 'Turalı' rolünü canlandıran Sedat Peker'in oğlu, dizide kendisine sünnet hediyesi olarak verilmek istenen hançerin yerine cenk etmek için pusat istedi.
 • 18 Şubat 2016 14:20 Sedat Peker Ankara Saldırısından Sonra Konuştu: Çıtayı Yükseltiyorum Sedat Peker Ankara Saldırısından Sonra Konuştu: Çıtayı Yükseltiyorum Sedat Peker Ankara saldırısının ardından çıtayı bir adım yükselttiğini söyleyerek "Beni yolda durdurup reis biz onların kanlarıyla duş almayacağız, kanlarını içeceğiz diyorlar." dedi.
 • 01 Şubat 2016 19:47 Sedat Peker, İfade Verdi Sedat Peker, İfade Verdi Görüntü Dökümü : Sedat Peker'in açıklamaları - Peker, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi Sedat Peker: "Ben akademisyenleri tehdit etmedim. Sadece 'eğer bir gün devletimizi yıkmak isteyen insanları desteklemeye devam ederseniz ve hep beraber bu devleti yıkarsanız ortada ne polis, ne asker, ne savcı, ne hakim kalmayacağı için bu ülkenin vatandaşları tarafından oluk oluk kanlarınız akıtılır, kanlarınızda duş alınır' dedim" Sedat Peker, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 18:22 Sedat Peker, İfade Verdi Sedat Peker, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 18:07 Sedat Peker Sedat Peker "O Sözleri"Ni Savundu İfade vermek için geldiği adliyede Ben akademisyenleri tehdit etmedim. Sadece eğer bir gün devletimizi yıkmak isteyen insanları desteklemeye devam ederseniz ve hep beraber bu devleti yıkarsanız ortada ne polis, ne asker, ne savcı, ne hakim kalmayacağı için bu ülkenin vatandaşları tarafından oluk oluk kanlarınız akıtılır, kanlarınızla duş alınır dedim. Bu geleceğe yönelik yaşanacak bir durum tespitidir dedi Haber-Kamera Arzu KAYA İstanbul DHA 'Bu suça ortak olmayacağız' başlıklı 1128 akademisyenin imzasının bulunduğu bildirinin ardından kendine ait internet sitesi üzerinden Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker Tehdit suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 18:06 Peker Savcıya İfade Verdi: "Ben Akademisyenleri Tehdit Etmedim" Sedat Peker, bin 128 akademisyenin imzaladığı bildiriyle ilgili ‘sedatpeker.com’ üzerinden yaptığı açıklamaya ilişkin savcılıkta ifade verdi.