İlişkileri Yapboz Tahtasına Dönen Arda Turan ve Aslıhan Doğan Yeniden Barıştı - Son Dakika

İlişkileri Yapboz Tahtasına Dönen Arda Turan ve Aslıhan Doğan Yeniden Barıştı

05.11.2017 10:50

Bir küs bir barışık Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti yeniden barıştı. İkilinin ilişkileri yapboz tahtasına döndü.

Futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın en son ayrılığı Eylül'de yaşanmıştı. Son bir yılda adı Rus manken Miranda Shelia, Ebru Şallı, Didem Soydan, Yağmur Ünal ve Özge Ulusoy ile anılan Arda Turan'ı Aslıhan Doğan yine affetti.

"ARTIK BİTTİ DÖNÜŞ YOK" DEMİŞTİ

Futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın 2.5 yıllık aşkı geçen Eylül'de bitmişti. Adı son bir yılda Rus manken Miranda Shelia, Ebru Şallı, Didem Soydan, Yağmur Ünal ve Özge Ulusoy ile anılan Arda Turan sevgilisinin sabrını taşırmıştı! Aslıhan Doğan sonunda "Artık bitti. Dönüşü yok" demişti.

ARDA, ASLI'NIN KAPISINDA YATMIŞ

Bu arada dünyaca ünlü Lübnanlı modacı Elie Saab'ın oğlu Celio Saab ile görüşmeye başlamıştı. Arda Turan, 7 Ekim gecesi Aslıhan Doğan'ın, Çubuklu'da ailesiyle oturduğu villanın önüne gitti. Aslıhan Doğan'ı kapıda saatlerce bekledi, art arda mesajlar çekti. Uzun süre "Olmaz" cevabını aldı. Araya Tansel adlı ortak bir arkadaşlarını soktu.

YENİDEN BARIŞTILAR

Saatler geceyarısını gösterdiğinde Arda Turan başarılı oldu. Aslıhan Doğan çapkın aşkının özrünü kabul etti. Arda'yı bir kez daha affettiği için gelebilecek eleştirilerden çekindi. Bu yüzden Instagram hesabını kapattı.
İlişkileri Yapboz Tahtasına Dönen Arda Turan ve Aslıhan Doğan Yeniden Barıştı

Son Dakika Magazin İlişkileri Yapboz Tahtasına Dönen Arda Turan ve Aslıhan Doğan Yeniden Barıştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe - Beşiktaş derbisini Tugay Kaan Numanoğlu yönetecek Masumlar Apartmanı'na damga vuran sahne! Gülben, Esra'ya gözleri oyulmuş bebek yolladı IFAB elle oynama kuralında değişikliğe gitti! Nihai karar hakemlerin olacak Elon Musk, Bill Gates'i geçerek dünyanın ikinci en zengin insanı oldu Yapılandırma işlemi başladı! Borcu ve cezası olanların 31 Aralık'a kadar başvuru yapması gerekiyor Paylaşımlarından dolayı MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, Instagram hesabını yorumlara kapattı Maske takmayanlara "Testim pozitif çıktı" deyip adres soran tiyatro oyuncusu, şahit olduğu duyarsızlığa isyan etti Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan müjdeli haber geldi