İlişkileri Yapboz Tahtasına Dönen Arda Turan ve Aslıhan Doğan Yeniden Barıştı - Son Dakika

İlişkileri Yapboz Tahtasına Dönen Arda Turan ve Aslıhan Doğan Yeniden Barıştı

05.11.2017 10:50

Bir küs bir barışık Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti yeniden barıştı. İkilinin ilişkileri yapboz tahtasına döndü.

Futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın en son ayrılığı Eylül'de yaşanmıştı. Son bir yılda adı Rus manken Miranda Shelia, Ebru Şallı, Didem Soydan, Yağmur Ünal ve Özge Ulusoy ile anılan Arda Turan'ı Aslıhan Doğan yine affetti.

"ARTIK BİTTİ DÖNÜŞ YOK" DEMİŞTİ

Futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın 2.5 yıllık aşkı geçen Eylül'de bitmişti. Adı son bir yılda Rus manken Miranda Shelia, Ebru Şallı, Didem Soydan, Yağmur Ünal ve Özge Ulusoy ile anılan Arda Turan sevgilisinin sabrını taşırmıştı! Aslıhan Doğan sonunda "Artık bitti. Dönüşü yok" demişti.

ARDA, ASLI'NIN KAPISINDA YATMIŞ

Bu arada dünyaca ünlü Lübnanlı modacı Elie Saab'ın oğlu Celio Saab ile görüşmeye başlamıştı. Arda Turan, 7 Ekim gecesi Aslıhan Doğan'ın, Çubuklu'da ailesiyle oturduğu villanın önüne gitti. Aslıhan Doğan'ı kapıda saatlerce bekledi, art arda mesajlar çekti. Uzun süre "Olmaz" cevabını aldı. Araya Tansel adlı ortak bir arkadaşlarını soktu.

YENİDEN BARIŞTILAR

Saatler geceyarısını gösterdiğinde Arda Turan başarılı oldu. Aslıhan Doğan çapkın aşkının özrünü kabul etti. Arda'yı bir kez daha affettiği için gelebilecek eleştirilerden çekindi. Bu yüzden Instagram hesabını kapattı.
İlişkileri Yapboz Tahtasına Dönen Arda Turan ve Aslıhan Doğan Yeniden Barıştı

Son Dakika Magazin İlişkileri Yapboz Tahtasına Dönen Arda Turan ve Aslıhan Doğan Yeniden Barıştı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi Fatih'te yabancı uyruklu bir grup, otel ve restoranlarda asılı Fransa bayraklarını indirdi Süper Lig'de dev maç başladı! Canlı anlatım Sahte içkiden 17 günde 78 kişi hayatını kaybetti Çıktığı programda zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın değeri 80 milyar dolar Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz