Son Dakika Haberleri: İlkçev İzcileri Mahalli Yaz Kampında

İlkçev İzcileri Mahalli Yaz Kampında

7 ay önce

İLKÇEV izcileri 1 lider ve 8 izcisiyle Kocaeli İzcilik İl Temsilciligi tarafından düzenlenen 2017 mahalli yaz kampına katıldı.

İlkçev İzcileri Mahalli Yaz Kampında, System.String[]

Kulübün liderlerinden M.Esad Varen ile ergin izcilerden oluşan Ulubatlı ve Vahdettin ekibi izcileri, yaz faaliyetini Sarısu kamp eğitim merkezinde gerçekleştirdi.

 Kocaeli Mahalli Yaz Kampı "Doğada Yaşam" teması çerçevesinde gerçekleşmiş olup; deniz etkinlikleri, takım yarışmaları, hike, Bushcrafting eğitimleri gibi etkinliklerle başarıyla tamamlandı.

Mahalli Yaz Kampı faaliyetlerin de İLKÇEV Ulubatlı izci ekibimiz Kocaeli İl Temsilciliği tarafından madalyayla ödüllendirildi.

İLKÇEV Yönetim Kurulu Üyesi ve İzci Lideri Dinçer Ekinci yaptığı açıklamada, kulübümüzün her zaman olduğu gibi gençlerin eğitim ve sosyal gelişimleri açısından yararlı çalışmalarda yer alacaklarını ve bundan sonra da faaliyetlerinin hız kesmeden devam edeceğini belirtti.ÖSO, PYD/PKK'lı Teröristlerle Çatışmaya Girdiği Burseya Dağı'ndan Çekildi! Afrin Operasyonu İle İlgili Barzani'den İlk Yorum: Sivil Kayıplardan Endişeleniyoruz!
Kızıl Elma Neresi? İşte Cevabı