Alkollü kişiye müdahale etmek isteyen polis, göğsünden bıçaklandı - Son Dakika

Alkollü kişiye müdahale etmek isteyen polis, göğsünden bıçaklandı

2 ay önce

Mersin'de alkollü bir şahsın çevreyi rahatsız ettiği ihbarı üzerine bölgeye giden polis memuru, çıkan arbedede göğsünden bıçaklanarak ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan polisin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Mersin'de alkollü şahsın çevreyi rahatsız ettiği ihbarı üzerine olay yerine giden polis memuru, bıçaklanarak ağır yaralandı.

POLİS MEMURU GÖĞSÜNDEN YARALANDI

Merkez Yenişehir ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde alkollü bir şahsın çevreyi rahatsız ettiği ihbarı üzerine bölgeye polis ekipleri yönlendirildi. Olay yerine giden Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesinde görevli polis memuru Mehmet Ali Çetin ile şüpheli şahıs Arda Çelebili arasında arbede yaşandı. Arbede sırasında göğsünden bıçaklanan polis memuru ağır yaralanırken, 19 yaşındaki Arda Çelebili de yaralı ele geçirildi.

SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Ambulansla hastaneye kaldırılan polisin durumunun ağır olduğu bildirilirken, bacağından yaralanan zanlının ise tedavisinin Mersin Şehir Hastanesi'nde sürdüğü öğrenildi.

Alkollü kişiye müdahale etmek isteyen polis, göğsünden bıçaklandıSon Dakika

'Evde Kal' uyarılarının dikkate alınmadığı Sivas'ta cadde ve sokaklar dolup taştı
İstanbul'da ürküten koronavirüs fotoğrafları! 4 cenaze aracı arka arkaya dizildi Koronavirüsün nasıl bu kadar bulaşıcı olduğunun şifresi çözüldü