İş aramak için gittiği bölgede önce darp, ardından da gasp edildi - Son Dakika

İş aramak için gittiği bölgede önce darp, ardından da gasp edildi

27.01.2023 10:25

İş aramak için gittiği bölgede önce darp, ardından da gasp edildi Elazığ'da 27 yaşındaki epilepsi hastası bir kişi, iş aramak için gittiği bölgede bir grubun saldırısına uğradı.

İş aramak için gittiği bölgede önce darp, ardından da gasp edildi

ELAZIĞ - Elazığ'da 27 yaşındaki epilepsi hastası bir kişi, iş aramak için gittiği bölgede bir grubun saldırısına uğradı. Zanlılar darp ettikleri gencin cebindeki telefon ve parası da alındı.

Olay dün akşam saatlerinde Ulukent Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre iş aramak için bölgeye giden 27 yaşındaki sara hastası Feti Ahmet Özçelik'in önü bir grup tarafından kesildi. Grup tarafından dövülen talihsiz gencin cep telefonu ve cebindeki paraları da gasp edildi.

Olayı görenlerin haber vermesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Başından darbe alan Özçelik, buradaki müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye sevk edildi.

Feti Ahmet Özçelik, "3-4 kişilerdi, bana burada ne aradığımı sordular. Ben de iş aradığımı söyledim. Hangi mahallede oturduğumu sordular. Yenimahalle'de olduğumu söyledim. Hemen ardından beni dövmeye başladılar. Kafama vurdular, 6 yerde dikiş var. Polisleri görünce kaçtılar" dedi.

Polis ekipleri şahısların yakalanması için çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Elazığ'da deprem nedeniyle sahurda davul çalınmayacak Elazığ'da deprem nedeniyle sahurda davul çalınmayacak İlk teravih namazında camiler doldu İlk teravih namazında camiler doldu İlk teravih namazında camiler doldu İlk teravih namazında camiler doldu

Son Dakika 3. Sayfa İş aramak için gittiği bölgede önce darp, ardından da gasp edildi - Son Dakika


Advertisement