Iskenderun - Belediye Işçilerini Sevindiren Promosyon - Son Dakika

Iskenderun - Belediye Işçilerini Sevindiren Promosyon

15.03.2017 17:04

Belediye işçilerini sevindiren promosyonİSKENDERUN Belediyesi bünyesindeki 405 çalışan için Halk Bankası ile 3 yıllık promosyona imza attı.

Belediye işçilerini sevindiren promosyon

İSKENDERUN Belediyesi bünyesindeki 405 çalışan için Halk Bankası ile 3 yıllık promosyona imza attı. Tek seferde her işçi için hesaba yatan 2039 TL çalışanları memnun etti.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, çalışanları için anlaştığı Halk Bankası ile promosyona imzayı belediye meclis salonunda attı. Halk Bankası Adana Bölge Koordinatörü Mustafa Atlı, Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediyede çalışan işçi, memur ve sözleşmeli personel toplam 405 kişi için 3 yıllık sözleşmeye imza attılar. Bölge Koordinatörü Mustafa Atlı, anlaşma gereği tek seferde verilen promosyonun bugün itibari ile hesaplara yattığını belirtti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, çalışanlar için rekor düzeyde promosyon aldıklarını üstelik tek seferde ödendiğini belirterek, "Belediye personelimiz 3 yıl süreli olarak maaşlarını Halk Bankası'ndan alacaktır. Çalışanımızın cebine tek seferde girsin, bir yarasını kapatır, yarasına merhem olur düşüncesiyle hareket ettik"diye konuştu.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Iskenderun - Belediye Işçilerini Sevindiren Promosyon - Son Dakika


Advertisement