'İyi Oyun' Filminin İzmir Galasına Büyük İlgi! - Son Dakika

'İyi Oyun' Filminin İzmir Galasına Büyük İlgi!

05.11.2018 11:49
'İyi Oyun' Filminin İzmir Galasına Büyük İlgi!, System.String[]

Kemal Çömelek ve Kerem Bürsin'in yapım şirketi Braveborn ile Fikiron ve HER Yapım'ın ortak yapımı olan, Umut Aral'ın yönettiği "İYİ OYUN" filminin Optimum'da düzenlenen İzmir galasına binlerce kişi katıldı.

Doruk Acar, Alper Özdemir, Hakan Baş ve Alper Çağlar'ın yapım şirketi Eludis, Kemal Çömelek ve Kerem Bürsin'in yapım şirketi Braveborn ile Fikiron ve HER Yapım'ın ortak yapımı olan, Umut Aral'ın yönettiği "İYİ OYUN" filminin Optimum'da düzenlenen İzmir galasına binlerce kişi katıldı.

Birbirinden ünlü filmlere, galalara ve ünlü isimlere ev sahipliği yapan İzmir Optimum şimdi de İYİ OYUN filmi ve oyuncularına ev sahipliği yaptı. Binlerce İzmirlinin katıldığı filmin İzmir Özel gösterimi seyirciden oldukça yoğun ilgi gördü.

Türkiye'nin ve dünyanın e-spor temalı ilk filmi olan İyi Oyun'un yönetmeni Umut Aral ve oyuncuları Orkun Işıtmak, Bahar Şahin ve Doğaç Yıldız film gösterimi öncesinde İzmirli hayranlarıyla buluştu. Filmlerinin bu kadar ilgi görmesinin ve coşkulu kalabalığın kendilerini gururlandırdığını söyleyen oyuncular çok mutlu olduklarını dile getirdi. Binlerce genç hayranı ile selfie çekilen oyuncular galadan sosyal medya aracılığıyla da canlı yayın yaparak Türkiye'yi selamladı. Daha sonra genç oyuncular Cinemaximum sinemalarında izleyicileriyle ile bir araya geldi.

İYİ OYUN FİLMİNİN KONUSU

Cenk liseyi yeni bitirmiş genç bir çocuktur. Evin yükünü tek başına omuzlayan annesine yardım etmeye çalışan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede başkaları adına para ile oyun oynar. Fakat bir gün yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilince kendisini bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Profesyonel oyun dünyasının içerisinde takım arkadaşları ile zorlu yolculuğa çıkan Cenk turnuvayı kazanmak için çabalar.

'İyi Oyun' Filminin İzmir Galasına Büyük İlgi!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'İyi Oyun' Filminin İzmir Galasına Büyük İlgi! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Son Dakika: Türkiye'de 28 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 77 kişi vefat etti, 2305 yeni vaka tespit edildi Almanya, vaka artışı nedeniyle Türkiye'nin tamamını riskli bölge ilan etti Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedeflerini SİHA'larla böyle vurdu Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı