'İyi Oyun' Filminin İzmir Galasına Büyük İlgi! - Son Dakika

'İyi Oyun' Filminin İzmir Galasına Büyük İlgi!

05.11.2018 11:49
'İyi Oyun' Filminin İzmir Galasına Büyük İlgi!, System.String[]

Kemal Çömelek ve Kerem Bürsin'in yapım şirketi Braveborn ile Fikiron ve HER Yapım'ın ortak yapımı olan, Umut Aral'ın yönettiği "İYİ OYUN" filminin Optimum'da düzenlenen İzmir galasına binlerce kişi katıldı.

Doruk Acar, Alper Özdemir, Hakan Baş ve Alper Çağlar'ın yapım şirketi Eludis, Kemal Çömelek ve Kerem Bürsin'in yapım şirketi Braveborn ile Fikiron ve HER Yapım'ın ortak yapımı olan, Umut Aral'ın yönettiği "İYİ OYUN" filminin Optimum'da düzenlenen İzmir galasına binlerce kişi katıldı.

Birbirinden ünlü filmlere, galalara ve ünlü isimlere ev sahipliği yapan İzmir Optimum şimdi de İYİ OYUN filmi ve oyuncularına ev sahipliği yaptı. Binlerce İzmirlinin katıldığı filmin İzmir Özel gösterimi seyirciden oldukça yoğun ilgi gördü.

Türkiye'nin ve dünyanın e-spor temalı ilk filmi olan İyi Oyun'un yönetmeni Umut Aral ve oyuncuları Orkun Işıtmak, Bahar Şahin ve Doğaç Yıldız film gösterimi öncesinde İzmirli hayranlarıyla buluştu. Filmlerinin bu kadar ilgi görmesinin ve coşkulu kalabalığın kendilerini gururlandırdığını söyleyen oyuncular çok mutlu olduklarını dile getirdi. Binlerce genç hayranı ile selfie çekilen oyuncular galadan sosyal medya aracılığıyla da canlı yayın yaparak Türkiye'yi selamladı. Daha sonra genç oyuncular Cinemaximum sinemalarında izleyicileriyle ile bir araya geldi.

İYİ OYUN FİLMİNİN KONUSU

Cenk liseyi yeni bitirmiş genç bir çocuktur. Evin yükünü tek başına omuzlayan annesine yardım etmeye çalışan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede başkaları adına para ile oyun oynar. Fakat bir gün yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilince kendisini bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Profesyonel oyun dünyasının içerisinde takım arkadaşları ile zorlu yolculuğa çıkan Cenk turnuvayı kazanmak için çabalar.

'İyi Oyun' Filminin İzmir Galasına Büyük İlgi!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'İyi Oyun' Filminin İzmir Galasına Büyük İlgi! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kaçak kazı yapan şahıslar, tünele havalandırma sistemi bile kurmuş Meteorolojiden 3 bölge için sağanak ve poyraz uyarısı Taksim'de maske takmadığı için ceza yiyen gençten ilginç tepki: İtiraz ederiz, olmazsa öteki tarafta görüşürüz Son Dakika: Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alacak! Atamalarda mülakat yapılmayacak Yıllar sonra işgalden kurtarılan Ağdam'a giden Aliyev ve eşi, harap edilen camiye ayakkabılarını çıkararak girince gönülleri fethetti Yenilgiyi kabul eden Trump, Biden yönetimine geçiş sürecinin önünü açtı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu