Kamerayı açık unutan milletvekili, danışmanını kucağına alıp göğsünü öptü - Son Dakika

Kamerayı açık unutan milletvekili, danışmanını kucağına alıp göğsünü öptü

28.09.2020 13:10

Video konferans ile yapılan parlamento oturumunda kamerayı açık unutan milletvekili, kariyerini bitiren bir skandala imza attı.

Koronavirüs nedeniyle parlamento oturumlarının video konferans ile yapıldığı Arjantin'de milletvekillerinden biri kameranın açık olduğunu unutup danışmanını kucağına alıp göğsünü öptü.

SİYASİ KARİYERİ BİTTİ

Evli ve 3 çocuk babası olan milletvekili görüntülerden sonra eşinden ayrıldı. Skandal sonrasında oy birliği ile görevi askıya alınan milletvekili istifa ettiğini açıkladı.

Kamerayı açık unutan milletvekili, danışmanını kucağına alıp göğsünü öptü
Kamerayı açık unutan milletvekili, danışmanını kucağına alıp göğsünü öptü

Son Dakika Dünya Kamerayı açık unutan milletvekili, danışmanını kucağına alıp göğsünü öptü - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (47)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz İki grup arasında çıkan tartışmada ateşlenen saçma, balkona çıkan vatandaşın kafasına isabet etti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti