Kastamonu'da Yeni Yılın İlk Bebeği "Ümmü Gülsüm" Oldu - Son Dakika

Kastamonu'da Yeni Yılın İlk Bebeği "Ümmü Gülsüm" Oldu

01.01.2012 10:40
Kastamonu'da Yeni Yılın İlk Bebeği

01.01.2012 Kastamonu'da yeni yılın ilk bebeği Şerife Bacı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde dünyaya geldi.

01.01.2012 Kastamonu'da yeni yılın ilk bebeği Şerife Bacı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde dünyaya geldi.

Devrekani'ye bağlı Şenlik köyünde ikamet eden Muhammer Tak'ın eşi Güler Tak saat 03.10'da normal doğumla 3 kilogram ağırlığında bir kız bebek dünyaya getirdi. Bebeğe "Ümmü Gülsüm" adı verildi.

Anne Güler Tak (19) ilk çocuğu olduğunu ifade ederek, "Kız erkek hiç fark etmez. Önemli olan hayırlı bir evlat olarak yetişmesidir. Kızımıza Ümmü Gülsüm adını verdik. Allah'tan kızıma sağlıklı bir ömür diliyorum" diye konuştu.

Öte yandan, Kastamonu'da 2011 yılının son bebeği ise Devrekani merkez Çayırcık Mahallesi'nde ikamet eden Nahit ve Nurhan Kırmızıoğlu çiftinin normal doğum yoluyla dünyaya gelen 3.600 gram ağırlığındaki "Sevim" isimli kız bebeği oldu.

- KASTAMONU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kastamonu'da Yeni Yılın İlk Bebeği 'Ümmü Gülsüm' Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Galatasaray'da Ankaragücü maçında Marcao ve Saracchi sakatlandı Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu
20:42