Kavga eden şahısları sopayla kovalarken saldırıya uğradı - Son Dakika

Kavga eden şahısları sopayla kovalarken saldırıya uğradı

16.03.2023 17:30

Kavga eden şahısları sopayla kovalarken saldırıya uğradıMANİSA Manisa'da bıçaklı kavgaya karışan şahısları süpürge sapıyla kovalayan kişi önce bıçaklı, ardından silahlı saldırıya uğradı.

Kavga eden şahısları sopayla kovalarken saldırıya uğradı

MANİSA Manisa'da bıçaklı kavgaya karışan şahısları süpürge sapıyla kovalayan kişi önce bıçaklı, ardından silahlı saldırıya uğradı. Kurşunun karnını sıyırdığı kişi hafif yaralandı.

Olay, Manisa'nın Şehzadeler ilçesine bağlı Yarhasanlar Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir yerel gazetede muhabir olarak çalışan S.Ö, akşam saatlerinde esnaf olan kardeşinin yanına ziyarete gitti. Bu sırada hemen yakınındaki kavgayı gören S.Ö, cep telefonuyla haber için kayıt alırken, bıçaklı iki saldırganın bir şahsı kovaladığını gördü. Kavgaya karışan gençleri uyarmak için yanlarına giden S.Ö. bir anda elinde bıçak olan şahsın saldırısına uğradı. Kaçan bıçaklı saldırganı süpürge sapıyla kovalamaya başlayan S.Ö, bu sırada kavgalı grupla bağlantılı olduğu öğrenilen Ü.B, isimli şahsın fiziki müdahalesiyle karşılaştı. S.Ö. bunun üzerine bu kez Ü.B'yi kovaladı. Ü.B. koştuğu esnada belinden çıkardığı silahla S.Ö'ye ateş ederek olay yerinden uzaklaştı. Silahtan çıkan mermi şans eseri S.Ö'nün karnını sıyırarak geçti. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri kurşun sıyırmasından dolayı hafif yaralanan S.Ö'yü yaptıkları ilk müdahalenin ardından hastaneye sevk etti. S.Ö'ye bıçak ve silahla saldıran 2 kişi için polis geniş çaplı araştırma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Manisa'da pompalı tüfekle vurulan müzisyen yaşamını yitirdi Manisa'da pompalı tüfekle vurulan müzisyen yaşamını yitirdi Manisa'da silahlı saldırıya uğrayan müzisyen yaşamını yitirdi Manisa'da silahlı saldırıya uğrayan müzisyen yaşamını yitirdi Manisa'da silahlı saldırıya uğrayan müzisyen yaşamını yitirdi Manisa'da silahlı saldırıya uğrayan müzisyen yaşamını yitirdi

Son Dakika 3. Sayfa Kavga eden şahısları sopayla kovalarken saldırıya uğradı - Son Dakika


Advertisement