Kaymakam Gencer'den Avrupa Şampiyonlarına Ödül - Son Dakika

Kaymakam Gencer'den Avrupa Şampiyonlarına Ödül

21.11.2018 08:58
Kaymakam Gencer'den Avrupa Şampiyonlarına Ödül, System.String[]

Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, Muay-Thai Avrupa Şampiyonasında iki büyük başarıya imza atan sporcuları altın ile ödüllendirdi.

Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, Muay-Thai Avrupa Şampiyonasında iki büyük başarıya imza atan sporcuları altın ile ödüllendirdi.

Uluslararası Muay -Thai Amatör Federasyonu - IFMA ve Avrupa Muay -Thai Federasyonu EMF tarafından Antalya'da düzenlenen şampiyonaya 27 ülkeden binin üzerinde sporcu katıldı. Türkiye'yi temsilen katılan Besni Do-Kan Spor Kulübü sporcularından, Minik Bayanlar kategorisinde İrem Dutlu 34 kilogramda Avrupa Şampiyonu, Minik Erkekler Kategorisinde Umut Korkmaz 32 kilogramda Avrupa 2.'si olarak büyük başarı elde etti.

Besni Kaymakamı Ahmet Gençer sporcuları makamında kabul ederek altın ile ödüllendirdi. Ziyarette Milli Antrenör Serdar Meşen, Türkiye Muay-Thai Federasyonu Merkez Hakem Kurulu üyesi ve Bölge sorumlusu Mustafa Öztürk, Besni Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Metehan Adıgüzel ve sporcu velileri hazır bulundu.

Minik şampiyonları ve antrenörlerini başarılarından dolayı tebrik eden İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer, günümüzde her öğrencinin bir spor dalı ile uğraşması gerektiğini, bununda öğrencilerin gelişimine çok katkıda bulunacağını ifade etti.

Besni'den Avrupa Şampiyonlarının çıkmasının Besni adına gurur verici bir durum olduğunu da belirten Kaymakam Gencer, minik şampiyonlara bundan sonraki spor yaşamlarında başarılar dileyerek Besni Do-Kan Spor Kulübünü de tebrik etti. - ADIYAMAN

Kaymakam Gencer'den Avrupa Şampiyonlarına Ödül
Kaymakam Gencer'den Avrupa Şampiyonlarına Ödül

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Kaymakam Gencer'den Avrupa Şampiyonlarına Ödül - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı 10 gündür kayıp olan Afgan kadının cansız bedeni dağlık alanda bulundu Bakan Koca yeni aşamaya geçildiğini duyurdu! 80 yaş üzeri vatandaşların aşılanmasına başlanıyor Mesut Özil'in Fenerbahçe'den 3.8 milyon eurodan daha az kazanacağı kesinleşti Son Dakika: Esnaf ve sanatkarların faiz destekli kredilerinde 6 aylık taksitleri ertelenecek 14 yaşındaki kıza yapılan iğrenç istismar "Anne beni en yakınından koruyamadın" notuyla ortaya çıktı Telefonuna gelen mesajdaki linke tıkladı, hesabındaki 9 bin lirasından oldu "Estetiğim yok" diyen Defne'yi gençlik fotoğrafları yalancı çıkarttı