Kck/tm Davasında Ara Karar Günü (2) - Son Dakika

Kck/tm Davasında Ara Karar Günü (2)

19.02.2013 02:22
Kck/tm Davasında Ara Karar Günü (2)

Diyarbakır 6'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 'Kürdistan Topluluklar Birliği/Türkiye Meclisi' (KCK/TM) ana davasında tutuklu 10 sanığın tahliyesine karar verildi.

Kck/tm DAVASINDA ARA KARAR GÜNÜ (2)

10 TUTUKLU TAHLİYE OLDU

Diyarbakır 6'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 'Kürdistan Topluluklar Birliği/ Türkiye Meclisi' (KCK/TM) ana davasında tutuklu 10 sanığın tahliyesine karar verildi. Davanın bugün görülen duruşması saat 02.00'ye kadar devam etti. Diyarbakır 6'ncı Ağır Ceza Mahkesi'nde 18 saat süren duruşmada sonunda mahkeme heyeti, sanıklardan Takibe Tugay, Kazım Kurt, Fırat Anlı, Hüseyin Kalkan, Ahmet Ertak, Abdullah Akengin, Fadile Bayram, Ferhan Türk, Hasan Öner ve Aslan Özdemir'in tahliyesine karar verdi.

FB,BB(GG/SSA) - Diyarbakır

Fedakar dede Türkiye'nin en iyi otizm profesörü ile sözleşme imzalamıştı, alanında uzmanlar eğitime başladı Fedakar dede Türkiye'nin en iyi otizm profesörü ile sözleşme imzalamıştı, alanında uzmanlar eğitime başladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kck/tm Davasında Ara Karar Günü (2) - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement