Kızılay öğrencilere kitap dağıttı - Son Dakika

Kızılay öğrencilere kitap dağıttı

14.11.2019 18:14
Kızılay öğrencilere kitap dağıttı, System.String[]

Türk Kızılay Kilis şubesi, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına girecek lise öğrencilerine hazırlık kitabı dağıttı.

Türk Kızılay Kilis şubesi, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına girecek lise öğrencilerine hazırlık kitabı dağıttı.

Türk Kızılay Kilis Şube Başkanı Adnan Erdoğan, yaptığı açıklamada, öğrencilerin eğitimine katkıda bulunmak amacıyla sınavlara hazırlık kitapları dağıttıklarını söyledi.

Kızılay olarak eğitime her zaman destek olmaya hazır olduklarını dile getiren Erdoğan, kitapları İl Milli Eğitim Müdürü Emin Akkurt'a teslim etiklerini belirtti.

Erdoğan, "İlçeler ve il merkezimizdeki liselere dağıtılacak kitaplarımızın evlatlarımızın sınav başarısına katkısı olmasını umut eder, bütün çocuklarımıza bu vesileyle başarılar dileriz." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kızılay öğrencilere kitap dağıttı - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yarından itibaren İstiklal Caddesi'ne yalnızca 7 bin kişi giriş yapabilecek Kılıçdaroğlu, iktidara bu kez Çin üzerinden yüklendi: Arayıp maliyetini sordum, cevap bir haftada geldi MasterChef'ten elenen Ayyüce Kamit, Emir Elidemir ile çıkan aşk haberlerine açıklık getirdi Asgari ücret zammı için 4 Aralık'ta yapılacak ilk toplantı internet üzerinden gerçekleştirilecek İndirimli elektrik için son gün 5 Aralık Türk bilim insanları keçi sütünün içindeki bir maddenin koronavirüse karşı etkili olduğunu tespit etti Yürek yakan detay! Koronadan ölmeden 2 saat önce eşinden helallik istemiş Sabah saatinde geldiler, mağazanın camını kırıp onlarca mont çaldılar