Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Jessy Yeunju Jang, Sakarya'da - Son Dakika

Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Jessy Yeunju Jang, Sakarya'da

04.12.2019 15:02
Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Jessy Yeunju Jang, Sakarya'da, System.String[]

Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Jessy Yeunju Jang, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi ziyaret etti.

Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Jessy Yeunju Jang, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi ziyaret etti.

Yüce, ziyaretlerinden dolayı Başkonsolos Jang'a teşekkür ederek, Sakarya'ya ilişkin bilgiler paylaştı.

Burada konuşan Yüce, Sakarya'nın huzur ve kardeşlik coğrafyası olduğunu söyledi.

Sakarya'nın, doğanın tüm güzelliklerine ev sahipliği yaptığını ifade eden Yüce, "Tarihten gelen birlikteliğin günümüzde de Kore ile yapılacak iş birliklerine ortam sunacağına ve güzel sonuçlara vesile olacağına inanıyorum." dedi.

Türkiye'nin geçmişten bu yana Kore'nin yanında olduğunu belirten Yeunju Jang, "En güzel örneğini de Kore Savaşı'nda destekleriyle göstermiştir. Türklerle olan kardeşliğimizin her zaman devam etmesini ve büyümesini temenni ediyorum. Sakarya'da karşılaştığımız hoşgörü ve misafirperverlikten dolayı teşekkürlerimi sunuyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum." diye konuştu.

Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Jessy Yeunju Jang, Sakarya'da

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Jessy Yeunju Jang, Sakarya'da - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti