Mehmet Aslantuğ, Beşiktaş'ın Efsane Başkanı Süleyman Seba'yı Canlandıracak - Son Dakika

Mehmet Aslantuğ, Beşiktaş'ın Efsane Başkanı Süleyman Seba'yı Canlandıracak

18.05.2018 22:46
Mehmet Aslantuğ, Beşiktaş'ın Efsane Başkanı Süleyman Seba'yı Canlandıracak, System.String[]

Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba'nın hayatı beyaz perdeye taşınıyor. Gazeteci Bilal Meşe, Süleyman Seba'yı ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ'un canlandıracağını söyledi.

Milliyet Gazetesi spor yazarı Bilal Meşe, köşe yazısında Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba için bir film çekildiğini duyurdu. Meşe, filmde Süleyman Seba'yı oyuncu Mehmet Aslantuğ'un canlandıracağını söyledi.

Gazeteci Bilal Meşe'nin Milliyet'teki köşe yazısı:

"FİLM İÇİN HARIL HARIL ÇALIŞIYORLAR"

Efendim, şu sıralarda efsane başkan Süleyman Ağabey'in bir sinema filmi hazırlığı da var, onu da buradan siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istiyorum. Değerli sinemacı ve de Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Metin Devrim ile iki arkadaşı Erman Derleyen ve Önder Öngüc, harıl-harıl bu film için çalışıyorlar.

"SÜLEYMAN SEBA'YI BEYAZ PERDEYE TAŞIYACAĞIZ"

Proje aşamasında olan efsane Başkan Süleyman Seba filminin en kısa sürede gerçekleşeceğini söyledi Metin kardeşim:

"Süleyman Seba, Beşiktaş ve Türk futbolu için büyük değerdir. Belgeseli yapıldı, kitabı da yazıldı. Böylesi bir değeri daha kalıcı kılmak için Efsane Başkan Süleyman Seba ağabeyimizi beyaz perdeye taşıyacağız. Proje tamam, üzerinde çalışıyoruz. Kısa sürede hayata geçireceğiz. Sponsor konusunda da çalışmalarımız son aşamaya geldi."

SEBA'YI ÜNLÜ OYUNCU MEHMET ASLANTUĞ CANLANDIRACAK

Valla, Metin kardeş; bunu benimle paylaşırken çok heyecanlandım. Süleyman Seba'yı da ünlü bir sinema oyuncusu canlandıracak, adı mı Mehmet Aslantuğ... Metin Devrim, konuyu Mehmet Aslantuğ'la konuştuklarını, yönetmenliğini de ünlü sanatçının yapacağını söyledi.

Mehmet Aslantuğ, Beşiktaş'ın Efsane Başkanı Süleyman Seba'yı Canlandıracak

Son Dakika Spor Mehmet Aslantuğ, Beşiktaş'ın Efsane Başkanı Süleyman Seba'yı Canlandıracak - Son Dakika Spor

YORUMLAR (4)
  • sadooom: çok önemli ya Rahmetlinin öz geçmişinde ne ararsan var Başkanlığı bile şaibeli diye biliyorum MİT elemanlığından başkanlığa... Cevap Yaz 0 4 Yayından Kaldır
  • FİLOZOF: FENERBAHCELİYİM AMA SÜLEYMAN SEBA GERCEKTENDE ÇOK KAREKTERLİ ÇOK DÜRÜST BİR İNSANDI IŞIKLAR İÇİNDE UYUSUN ATATÜRKÇÜ ABİMİZE SELAM OLSUN ONU UNUTMAYACAGIZ EBEDİ YÜREGİMİZDE YAŞAYACAK Cevap Yaz 9 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi