Meral Akşener vatandaşa bağırdı, korumalar zor kullanarak uzaklaştırdı - Son Dakika

Meral Akşener vatandaşa bağırdı, korumalar zor kullanarak uzaklaştırdı

18.08.2022 16:24

Meral Akşener vatandaşa bağırdı, korumalar zor kullanarak uzaklaştırdı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir önceki ziyaretinde sinirlerine hakim olamayarak seçmene bağırdığı yönündeki kendisine tepki gösteren vatandaşa, 'Sen yalan konuşuyorsun demedim, yalancı' diyerek bağırdı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir önceki ziyaretinde sinirlerine hakim olamayarak seçmene bağırdığı yönündeki kendisine tepki gösteren vatandaşa, 'Sen yalan konuşuyorsun demedim, yalancı' diyerek bağırdı. Korumalar vatandaşı hızlı bir şekilde olay yerinden uzaklaştırdı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Esenyurt'ta ziyaretlerde bulunmak için Kıraç Yürüyüş yoluna geldi. Ziyaretlerin ardından alandan ayrılmak için aracına doğru giden Akşener'in yanına bir vatandaş gelerek, bir önceki Esenyurt ziyareti sırasında seçmene bağırdığını söyleyerek tepki gösterdi. Vatandaşın söylemleri karşısında sinilerine hakim olamayan Meral Akşener, "Katiyen demedim yalan konuşuyorsun, demedim. O gün hastanedeydim, yalancı" diyerek bağırdı. Meral Akşener'in bağırması üzerine korumalar şahsı, zor kullanarak uzaklaştırırken, Meral Akşener ise hızlı bir şekilde uzaklaşıp aracıyla bölgeden ayrıldı. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
İYİ Parti lideri Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'süfli hevesler' cevabı: Basiretsizliğinize acıyarak bakıyoruz İYİ Parti lideri Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'süfli hevesler' cevabı: Basiretsizliğinize acıyarak bakıyoruz KILIÇDAROĞLU, AKŞENER'İ ZİYARET ETTİ KILIÇDAROĞLU, AKŞENER'İ ZİYARET ETTİ 'İYİ Parti, cumhurbaşkanı adaylığı teklif etti' iddiasına Mansur Yavaş cephesinden yanıt geldi 'İYİ Parti, cumhurbaşkanı adaylığı teklif etti' iddiasına Mansur Yavaş cephesinden yanıt geldi
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Meral Akşener vatandaşa bağırdı, korumalar zor kullanarak uzaklaştırdı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement