Son Dakika Haberleri: MHP Konya Adayı Altunel, Cihanbeyli ve Kulu'yu Ziyaret Etti

MHP Konya Adayı Altunel, Cihanbeyli ve Kulu'yu Ziyaret Etti

6 yıl önce

MHP Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Altunel, beraberindeki heyetle Kulu İlçe Teşkilatı ve Cihanbeyli Seçim Bürosunu ziyaret etti.

MHP Konya Adayı Altunel, Cihanbeyli ve Kulu'yu Ziyaret Etti, System.String[]
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Altunel, beraberindeki heyetle Kulu Ilçe Teşkilatı ve Cihanbeyli Seçim Bürosu'nu ziyaret etti.

    Kulu’ya bağlı Celep köyünde bir taziye evini ziyaret edip başsağlığı dileyen Altunel, ardından Kulu Ilçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Eşi Kululu olan Altunel’e ilçe halkının büyük ilgi gösterdiği görüldü. Yüzlerce partili ve vatandaş tarafından parti binası önünde karşılanan Altunel’e MHP Kulu Belediye Başkan adayı Orhan Yüksel’in "Enişte hoşgeldin" diyerek sarılması vatandaşları uzun süre güldürdü.

    Kulu programının ardından Cihanbeyli ilçesine geçen Altunel, seçim bürosuna kalabalık nedeniyle uzun süre giriş yapamadı. Cihanbeyli Belediye Başkan adayı Hakan Taşpınar, Altunel'i Büyükşehir Belediye başkanı olarak misafir etmek istediğini söyledi. Altunel de Hakan Taşpınar’a el ele çalışacaklarının sözünü verdi.

    Altunel, Konya Ülkü Ocakları tarafından, Prof.Dr. Mezahir Avşar ve Doç.Dr. Caner Arabacı'nın katılımıyla düzenlenen 'Hocalı Katliamı' konulu konferansa katıldı. Salona alkışlar eşliğinde giren Altunel, konferans öncesinde kısa bir konuşma yaptı. Salonun yoğun ilgisi ve alkışlarıyla kürsüye çıkan Altunel, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’ye yapılan saldırı ve hakaretlere değindi.

    Mehmet Emin Altunel, daha sonra salondan ayrılarak bir düğün törenine katıldı. Damat ve geline Türk bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim hediye eden Altunel, çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Altunel aha sonra vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haber Yayın Tarihi : 24.02.2014 12:14 Kaynak: CİHANCamiye bırakılan notu gören imam, mutluluktan uçtu Sandık görevlisinin cenazesine katılan Binali Yıldırım zor anlar yaşadı! Mansur Yavaş'ın atadığı Ankara Halk Ekmek Yönetim Kurulu onaylanmadı