Son Dakika Haberleri: Kaybolduktan 18 Gün Sonra Ölü Bulunan Minik Leyla'nın Elbiseleri Tarlada Bulundu

Kaybolduktan 18 Gün Sonra Ölü Bulunan Minik Leyla'nın Elbiseleri Tarlada Bulundu

5 gün önce

Ağrı'da bayramın birinci günü kaybolan ve dere kenarında cansız bedeni bulunan minik Leyla'nın en son üzerinde bulunan elbiseleri tarlada bulundu.

Ağrı'da bayramın birinci günü kaybolan ve dere kenarında cansız bedeni bulunan minik Leyla'nın en son üzerinde bulunan elbiseleri tarlada bulundu.

18 GÜN SONRA CESEDİ TARLADA BULUNMUŞTU

Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın birinci günü olan 15 Haziran tarihinde kaybolan minik Leyla'nın cansız bedeni arama kurtarma çalışmalarının 18'inci gününde köye 3 kilometre uzaklıkta dere kenarında bulunmuş yapılan otopsinin ardından toprağa verilmişti.

ÇIPLAK BULUNAN KIZIN KIYAFETLERİ İSE GÜNLER SONRA BULUNDU

3 buçuk yaşındaki minik Leyla'ya ait elbiseler dün akşam saatlerinde tarlasını biçen bir vatandaş tarafından bulundu. Durumun bildirilmesi üzerine kısa sürede olay yerine gelen jandarma, çevrede geniş güvenlik önlemi alarak tarla içinde arama çalışması başlattı. Olay yeri inceleme ekiplerinin de katıldığı çalışmada tarla didik didik arandı. Leyla'nın ayakkabısı, kıyafeti ve çorapları tarlanın ortasında bulundu. Ekipler Leyla'ya ait elbiseleri tutanak tutup teslim aldı.

CESEDİN BULUNDUĞU ALANA 200 METRE UZAKLIKTA

Leyla'nın amcası Yusuf Aydemir "Leyla arama kurtarma çalışmalarının 18'inci günüde bulundu. Çalışmalar kapsamında jandarma, korucu ve AFAD ekipleri çok çalıştılar, bulamadılar. Defnedildikten bir hafta sonrada elbiseleri bulundu. Bizim bir akraba tarlayı biçerken Leyla'ya ait penyeyi buluyor.

Diğer elbiseleri de jandarma tarlayı ararken külotlu çorabı bulundu. Olay yeri inceleme ekibi geldi. AFAD ve jandarmada geldi. Penyeyi buldular.

Daha sonra köye doğru arama yapacaklardı bu sırada Leyla'ya ait diğer elbiseler tarla içerisinde bulundu. Drone bulamadı. Jandarma buldu. Leyla'nın elbiseleri cesedin bulunduğu alana 200 metre uzaklıkta bulundu" dedi.


YORUMLAR (54)
  • sare: çocuğun başına ne geldiyse kendi köyünde geldi önce cesedi sonra kıyafetleri hedef şaşırtmak için köyünün uzağına kasıtlı atıyorlar ve ailenin yakınlarından olma ihtimali yüksek Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Kanyonda Mahsur Kalan Piknikçilerin Yardımına İtfaiye ve Jandarma Koştu Ormandaki Hortumu Takip Eden Jandarma, İki Kenevir Tarlasını Ortaya Çıkardı

Son Dakika! Bedelli Askerlik ile İlgili Yasa Teklifi Meclis'e Sunuldu Bir Haftadır Gözaltında Bulunan Adnan Oktar ve 36 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi