Son Dakika Haberleri: Motosiklet Sürücülerine Sıkı Takip

Motosiklet Sürücülerine Sıkı Takip

12 ay önce

Türkiye’de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis’te, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ile Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezindeki çeşitli noktalarda motosikletlere üzerinde uygulama yaptı.

Motosiklet Sürücülerine Sıkı Takip, System.String[]
Türkiye'de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis'te, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ile Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezindeki çeşitli noktalarda motosikletlere üzerinde uygulama yaptı.

İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye'de 81 ilde eş zamanlı olarak motosikletlere yönelik uygulama yapıldı. Türkiye'de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis'te, harekete geçen polis ekipleri kent merkezindeki bir çok noktada motosiklet sürücülerine yönelik uygulama yaptı.

Polisin bir çok noktada yaptığı uygulamada motosikletlerin sigortası ve muayenesi olup olmadığını kontrol edilirken, sürücülerin ehliyet ve Genel Bilgi Toplamalarını (GBT) kontrol ettiler.

Vatandaşlar, uygulamadan memnun olduklarını, sık sık bu tür uygulamaların yapılmasında fayda olduğunu ifade etti. - KİLİS

YORUMLAR


Çin'de Anne ve 3 Çocuğunun Ölümüne Neden Olan Dadı İdam Edildi Oğluna Okul Kıyafeti Alamayan 2 Çocuk Babası, İntihar Etti

Açlıkla Boğuşan Ülkenin Başbakan Yardımcısı 16 Milyon Dolarla Gözaltına Alındı