Son Dakika Haberleri: Motosiklet Sürücülerine Sıkı Takip

Motosiklet Sürücülerine Sıkı Takip

4 ay önce

Türkiye’de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis’te, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ile Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezindeki çeşitli noktalarda motosikletlere üzerinde uygulama yaptı.

Motosiklet Sürücülerine Sıkı Takip, System.String[]
 Türkiye'de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis'te, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ile Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezindeki çeşitli noktalarda motosikletlere üzerinde uygulama yaptı.

 İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye'de 81 ilde eş zamanlı olarak motosikletlere yönelik uygulama yapıldı. Türkiye'de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis'te, harekete geçen polis ekipleri kent merkezindeki bir çok noktada motosiklet sürücülerine yönelik uygulama yaptı.

Polisin bir çok noktada yaptığı uygulamada motosikletlerin sigortası ve muayenesi olup olmadığını kontrol edilirken, sürücülerin ehliyet ve Genel Bilgi Toplamalarını (GBT) kontrol ettiler.

Vatandaşlar, uygulamadan memnun olduklarını, sık sık bu tür uygulamaların yapılmasında fayda olduğunu ifade etti. - KİLİS

YORUMLAR


Bayern Münihli Robben, Maç Sonunda Beşiktaş'ı Aşağıladı Merak Edilen Esad Sorusuna Dışişlerinden Cevap Geldi: İstihbari Temas Var!

Son Dakika! BBC: Esad Rejimine Bağlı 500 Kişilik Askeri Birlik Afrin'e Girdi!