Son Dakika Haberleri: Motosiklet Sürücülerine Sıkı Takip

Motosiklet Sürücülerine Sıkı Takip

2 ay önce

Türkiye’de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis’te, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ile Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezindeki çeşitli noktalarda motosikletlere üzerinde uygulama yaptı.

Motosiklet Sürücülerine Sıkı Takip, System.String[]
Türkiye'de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu  Kilis'te, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ile Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezindeki çeşitli noktalarda motosikletlere üzerinde uygulama yaptı.

İçişleri Bakanlığı tarafından  Türkiye'de 81 ilde eş zamanlı olarak motosikletlere yönelik uygulama yapıldı.  Türkiye'de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu  Kilis'te, harekete geçen polis ekipleri kent merkezindeki bir çok noktada motosiklet sürücülerine yönelik uygulama yaptı.

Polisin bir çok noktada yaptığı uygulamada motosikletlerin sigortası ve muayenesi olup olmadığını kontrol edilirken, sürücülerin ehliyet ve Genel Bilgi Toplamalarını (GBT) kontrol ettiler.

Vatandaşlar, uygulamadan memnun olduklarını, sık sık bu tür uygulamaların yapılmasında fayda olduğunu ifade etti. - KİLİS
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Kuzey Kore'den Kaçan Kadın Askerden Şok Eden İtiraflar: Kadınlara Tecavüz Ediliyor Komşusuyla Yatakta Basan Oğlunu Öldüren Cani Anneye Tepki Yağdı: Sen de Vicdan Var mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 65 Yıl Sonra Yunanistan'ı Ziyaret Edecek İlk Cumhurbaşkanı Olacak