Nallıhan'da sel sonrası bir ev taşkın tehlikesi yaşadı - Son Dakika

Nallıhan'da sel sonrası bir ev taşkın tehlikesi yaşadı

14.06.2021 18:44

Nallıhan'da sel sonrası bir ev taşkın tehlikesi yaşadı Ankara'nın Nallıhan ilçesinde etkili olan yağış sonrasında bir ev taşkın tehlikesi yaşadı.

Nallıhan'da sel sonrası bir ev taşkın tehlikesi yaşadı

ANKARA - Ankara'nın Nallıhan ilçesinde etkili olan yağış sonrasında bir ev taşkın tehlikesi yaşadı.

Nallıhan'da sabah saatlerinde aniden bastıran yağmur yağışı hayatı felç etti. Eymir ve Sobran derelerinin birleşiminde bulunan Ayman kırı diye adlandırılan mevkide etkili olan sel önüne geleni götürdü. Tarım arazilerini de etkileyen sel büyük hasara neden oldu. Sel sonrasında bir evde taşkın riski yaşandı. Evin bahçesine kadar gelen sel suları büyük korku yaşattı. Taşkın riski bir vatandaşın kamerasına yansıdı.

YORUMLAR
500
Hindistan ve Bangladeş'te etkili olan sel, heyelan ve fırtına en az 57 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu! Hindistan ve Bangladeş'te etkili olan sel, heyelan ve fırtına en az 57 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu! Ankara'da köye inen yavru ayı cep telefonu kamerasında Ankara'da köye inen yavru ayı cep telefonu kamerasında Sarıçalı Dağı Milli Parkı Uzun Devreli Geliştirme Planı Hazırlık Toplantısı yapıldı Sarıçalı Dağı Milli Parkı Uzun Devreli Geliştirme Planı Hazırlık Toplantısı yapıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Nallıhan'da sel sonrası bir ev taşkın tehlikesi yaşadı - Son Dakika


Advertisement