Nurseli İdiz, Beren Saat'i vefasızlıkla suçladı: Onu seçtiğimiz programdan hiç bahsetmiyor - Son Dakika

Nurseli İdiz, Beren Saat'i vefasızlıkla suçladı: Onu seçtiğimiz programdan hiç bahsetmiyor

Usta oyuncu Nurseli İdiz, dün konuk olduğu 2. Sayfa programında yıllar önce jüri üyeliği yaptığı yarışmada Beren Saat'i kendilerinin seçtiğini söyleyerek oyuncuyu vefasızlıkla suçladı.

Oyunculuk performansıyla yıllara damga vuran Nurseli İdiz, dün Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında samimi yorumlarıyla dikkat çeken İdiz, Beren Saat'i de eleştirdi.

"BEREN BUNDAN HİÇ BAHSETMEZ"

Yıllar önce yayınlanan Türkiye Yıldızları'nda jüri üyeliği yaparken Beren Saat'i kendilerinin seçtiğini söyleyen Nurseli İdiz, dikkat çeken açıklamalarında şunları söyledi: "Beren'i biz seçtik 'Türkiye'nin Yıldızları' programında, bundan hiç bahsetmez ama… Son zamanlarda oyunculuğunu ikinci plana attı gibi geliyor. Özel hayatıyla, paylaşımlarıyla vs. Bu yeni dizisinde daha iddialı gibi."

"BENİ ARAMAK ZORUNDA DEĞİL AMA YARIŞMADAN BAHSETMİYORLAR"

"Beren çok başka yerlerde olabilirdi. Biz ustalarımızı hep anarız ama şimdi böyle olmuyor. 2001 miydi, 2002 miydi hatırlamıyorum. Yarışmadan çıktılar Engin Akyürek ile birlikte. Yarışmadan sonra hiç görüşmedik. Beni aramak zorunda değil ama yarışmadan da bahsetmiyorlar. 'Ben bu yarışmadan çıktım' demiyor. Sonuçta oyunculuk yarışmasıydı, güzellik yarışması değildi."

"ENGİN HEP MÜTEVAZİLİĞİNİ KORUDU"

"Engin bambaşka bir çocuk. Zaten konservatuvar mezunu olarak yarışmaya girmişti, belliydi birinci olacağı. Hep mütevazılığını korudu, oyunculuğunu hep bir adım ileri taşıdı. O bahsediyor yarışmadan, doğal sahici bir çocuk Engin. Yarışmada bir sürü yetenekli insan vardı, kıymetini bilemediler."

YORUMLAR (3)

Son Dakika

17:55 Oğulları ile tatile çıkan Emina Jahovic, bikinili pozuyla ortalığı yaktı geçti 17:41 Adnan Oktar, bugünkü duruşmada canlı yayınlarındaki gibi davrandı 17:27 Selahattin Demirtaş'ın tahliyesi için yapılan başvuru reddedildi 17:22 AB temsilcisi ile basın açıklaması yapan Çavuşoğlu'nun patlattığı espiri salonu kahkahaya boğdu 16:28 Son 3 günde koronavirüs vakalarının en çok arttığı iller arasında olan kentte termometreler 52 dereceyi gösterdi 16:17 Dijital Türkiye Platformları üzerinden alınan barkodlu belgeler resmi belge sayılacak 15:00 CHP'li Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, makam odasının kapısını söktürdü 14:05 Küçük çocuğun yardım çığlığına koşan genç kadın, sapığı yakalayıp emniyete teslim etti 12:33 13 yaşındaki kız "10 yaşındaki çocuktan hamile kaldım" demişti! Bebeği dünyaya geldi 12:27 Cem Uzan'dan beklenmedik Selahattin Demirtaş çıkışı: Serbest bırakılmalı 11:47 18 yıldır kayıp olan iş adamının yasak aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı! Diri diri yakmışlar 11:15 Son dakika: Türk Eximbank, ilk kez yabancı bir kuruluşa garanti sağladı 10:36 Turgut Şelalesi'nin mesire alanına dışarıdan yiyecek getiren yerli turistlerin aracını haritaya çevirdiler 09:10 65 yaş aylığı, engelli aylığı ve evde bakım parasına zam geldi 08:57 Teknoloji devi Fujitsu evden çalışma modelini kalıcı hale getiriyor