Okullarda karne heyecanı - Son Dakika

Okullarda karne heyecanı

14.06.2019 16:09
Okullarda karne heyecanı, System.String[]

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde öğrenciler, 2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle karnelerini aldı.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde öğrenciler, 2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle karnelerini aldı.

Kepez İlkokulunda düzenlenen karne törenine, Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy ve şube yöneticileri, veliler ve aileleri katıldı.

Törende konuşan Çorumluoğlu, çocukların fiziksel gelişimleri için bol bol güneşte gezmeleri gerektiğini anlatarak, "Bir gün uzun bir zamandır. Bunun 9 saatini uyuyacaksınız, annenize, babanıza yardım edeceksiniz. Bunun haricinde biraz televizyon seyredebilirsiniz. Sokakta bol bol oynayın. Annelerinize söylüyorum, çocuklar üstünü kirletti diye kızmak yok. Dışarıda bol bol oynasınlar. Ufak tefek, cep telefonu, bilgisayara da bakabilirsiniz ama bol bol kitap okuyacaksınız. Annenizle babanızla bol bol vakit geçireceksiniz. Tatili hak ettiniz. Sizlere iyi tatiller diliyorum, güzel bir tatil diliyorum." şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından öğrencilere karneleri takdim edildi.

Okullarda karne heyecanı
Okullarda karne heyecanı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Okullarda karne heyecanı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sosyal medyada Hrant Dink'in ölüm yıl dönümü için binlerce paylaşım yapıldı Mesut'un "Türkiye'de takım tutmuyorum" sözleri yıllar sonra ortaya çıktı Altyapı çalışması yapan ekipler, Roma dönemine ait tarihi kalıntı buldu Bakıcısının dehşeti yaşattığı yaşlı kadının ablası konuştu: Çok yaramazlar, beni de döverler İçinde 7 kişi vardı! Gecenin karanlığında suçüstü yakalanan kaçak avcıların lüks cipine el koydu Meteoroloji'nin verilerine göre Bolu eksi 32 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu 7 yaşında taktığı küpeler nedeniyle Keloid hastalığına yakalanan genç kız, tedavi olamazsa duyamayacak DSÖ Temsilcisi Sucaklı: Koronavirüs aşısıyla ilişkilendirilmiş herhangi bir ölüm bildirilmedi