Son Dakika Haberleri: Ölmek Üzere Olan Köpek Vatandaşların Duyarlılığı Sayesinde Kurtarıldı

Ölmek Üzere Olan Köpek Vatandaşların Duyarlılığı Sayesinde Kurtarıldı

11 ay önce

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde gözleri görmeyen köpek açlıktan ölmek üzereyken duyarlı bir hayvansever tarafından son anda kurtarıldı.

Ölmek Üzere Olan Köpek Vatandaşların Duyarlılığı Sayesinde Kurtarıldı, System.String[]

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde gözleri görmeyen köpek açlıktan ölmek üzereyken duyarlı bir hayvansever tarafından son anda kurtarıldı.


Tavşanlı ilçesi Çardaklı Mahallesi kırsalında hayvansever Necdet Demirat, bulduğu yavru köpeği su içirdikten sonra veterinere götürdü. Gözleri görmeyen ve açlıktan ölmek üzereyken bulunan köpek, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi.


Necdet Demirat "Besleme yapmak için Çardaklı Mahallesi kırsalına gitmiştik. Burada bu yavru köpeği hastalıktan gözleri kapalı şekilde açlık ve susuzluk halinde ölmek üzereyken bulduk. Yaklaşık 3 kilometre yürüyerek çarşı içerisine getirdik. İlçe Tarım ve veterinerlere götüreceğiz. Yol güzergahında gelirken çeşmelerden su içirdim. Çünkü açlıktan ve susuzluktan halsiz haldeydi. İki gözü de görmüyor. Burada veterinerlere götüreceğiz. En son çare Tavşanlı Belediyesi bakım evine teslim edeceğiz. Çünkü burada şimdilik klinik yok" dedi. - KÜTAHYA

Haber Yayın Tarihi: 24.11.2018 11:54 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Ivanka Trump, skandal hatası nedeniyle sosyal medyada rezil oldu
Çağla Şıkel canlı yayında göğsünün açılmasıyla ilgili ilk kez konuştu Suriye'de ateşkes anlaşmasına Esed yönetiminden ilk yorum: ABD ile Türkiye'nin anlaşması muğlak