Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi - Son Dakika

Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi

23.09.2014 16:39
Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi, System.String[]

İnternete yüklenen MR videosunda, bir çiftin öpüşürken ağız ve göğüs bölgesinde neler olup bittiği görülüyor.

Bugüne kadar beyindeki veya vücudun herhangi bir yerindeki hastalıkları teşhis için kullanılan manyetik rezonans tekniği, ilk kez öpüşme sırasında vücutta neler olup bittiğini görüntülemek için kullanıldı.

İnternete yüklenen MR videosunda, bir çiftin öpüştükleri sırada ağız ve göğüs bölgesinde neler olup bittiği görülüyor. İkinci kısımda ise, bir anne karnındaki bebek ve diğer bir anne karnındaki ikiz bebekler görünüyor.

Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi
Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi
Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi
Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Komik - İlginç Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Beşiktaş, evinde Kasımpaşa'yı 3-0 yendi "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı Direksiyon başında horon oynayan tır şoförünün ehliyetine el konuldu Otomobil yoldan geçen koyun sürüsüne çarptı: 30 koyun telef oldu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Koronavirüs aşısı en erken 25-26 Aralık'ta yapılmaya başlanır Vaka sayısının yüzde yüz arttığı Antalya'da aile içi bulaşlar yüksek Pentagon'un raporu sızdı! Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı ortaya çıktı Eski eşini başka adamla görünce gözü döndü! Adamı vurdu, kadını kaçırdı