Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi - Son Dakika

Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi

23.09.2014 16:39
Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi

İnternete yüklenen MR videosunda, bir çiftin öpüşürken ağız ve göğüs bölgesinde neler olup bittiği görülüyor.

Bugüne kadar beyindeki veya vücudun herhangi bir yerindeki hastalıkları teşhis için kullanılan manyetik rezonans tekniği, ilk kez öpüşme sırasında vücutta neler olup bittiğini görüntülemek için kullanıldı.

İnternete yüklenen MR videosunda, bir çiftin öpüştükleri sırada ağız ve göğüs bölgesinde neler olup bittiği görülüyor. İkinci kısımda ise, bir anne karnındaki bebek ve diğer bir anne karnındaki ikiz bebekler görünüyor.

YORUMLAR
500
Galatasaray ilk kez Kuwait Airways hakkında açıklama yaptı: Sponsorluk iddiaları doğru, başlangıç noktasındayız Galatasaray ilk kez Kuwait Airways hakkında açıklama yaptı: Sponsorluk iddiaları doğru, başlangıç noktasındayız İlk Kez Aşklarını İlan Ettiler İlk Kez Aşklarını İlan Ettiler Milli güdümlü mermi Atmaca ilk kez mobil güdümlü mermi sistemiyle test edildi Milli güdümlü mermi Atmaca ilk kez mobil güdümlü mermi sistemiyle test edildi
Kaynak: DHA

Son Dakika Komik - İlginç Öpüşmenin MR'ı İlk Kez Çekildi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement