Boğulduğu düşünülen genç kızı polis memurunun dikkati kurtardı - Son Dakika

Boğulduğu düşünülen genç kızı polis memurunun dikkati kurtardı

Silivri'de, emniyet ve sahil güvenlik ekipleri 16 yaşında bir genç kızın boğulduğu ihbarı üzerine harekete geçti. Yaklaşık 4 saat süren arama çalışmaları, bir polisin genç kızı kayalıklara yakın yerde fark etmesiyle olumlu sonuç verdi.

İstanbul Silivri'de yaşanan olayda Suriye uyruklu bir genç kızın boğulduğu yönünde yapılan ihbar, Silivri Polisi ve sahil güvenlik ekiplerini teyakkuza geçirdi. Genç kız, görevli bir polis memurunun dikkati sonucu sağ olarak denizden çıkarıldı.

Edinilen bilgilere göre ailesiyle birlikte Boşnak Bahçe civarından denize giren 16 yaşındaki Jüdi Abdullah isimli genç kızın bir anda gözden kaybolduğu iddiası üzerine Silivri Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile sahil güvenlik ekipleri harekete geçti. Ailenin verdiği bilgiler doğrultusunda arama kurtarma çalışması başlatan ekiplerin çalışması yaklaşık 4 saat sürdü.

Boğulduğu düşünülen genç kızı polis memurunun dikkati kurtardı

POLİS MEMURUNUN DİKKATİ GENÇ KIZI HAYATA BAĞLADI

Silivri Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Kemal Bozkurt isimli polis memuru kayalıklara yakın karanlık bir noktada hareketsiz duran bir cismin olduğunu fark etmesi üzerine denize atlayarak o bölgeye yüzmeye başladı. Boğulduğu iddia edilen genç kızın yarı baygın şekilde olduğunu gören polis memuru Bozkurt, genç kızı kıyıya çekti.

Boğulduğu düşünülen genç kızı polis memurunun dikkati kurtardı

Nefes aldığının tespit edilmesi üzerine bölgeye 112 sağlık görevlileri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan genç kız sedye ile ambulansa taşınarak Silivri Devlet hastanesine kaldırıldı.

Boğulduğu düşünülen genç kızı polis memurunun dikkati kurtardı

Haber Yayın Tarihi: 08.08.2020 04:56 - Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Boğulduğu düşünülen genç kızı polis memurunun dikkati kurtardı - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Fatih Portakal, Tekalif-i Milliye tweeti yüzünden 3 yıl hapis istemiyle yargılanmaya başladı Son Dakika: Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası dolar sert düştü Son dakika: Merkez Bankası uzun bir aradan sonra faiz artırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın biber reçeli şaşkınlığı: İlk kez duydum, o nasıl oluyor? "Ersin Düzen 400 bin TL maaş alıyor" iddiasının arkasında duran milletvekili Atilla Sertel rest çekti: Beni mahkemeye versin Korkusuz çiftçi, kendisine saldıran zehirli engerek yılanını elleriyle yakaladı Polisi "kraliçe arı var, aramayın" diyerek engellemeye çalıştı! Kovandan uyuşturucu çıktı Türkiye'de bir ilk! Ankara'nın çevresindeki bir ilin ilçesi kitle bağışıklığına ulaşıldı