Rihanna Yeni Albümünü Ücretsiz Yayınladı - Son Dakika

Rihanna Yeni Albümünü Ücretsiz Yayınladı

28.01.2016 15:15

Rihanna, Anti adlı yeni müzik albümünü ücretsiz olarak paylaştı. Barbadoslu şarkıcı, Twitter hesabı üzerinden, hayranlarını, müzik yayın platformu TIDAL'a yönlendirdi.

Pop müzik ve R&B şarkıcısı Rihanna, Anti adlı yeni albümünü, mp3 formatında sevenleriyle ücretsiz paylaştı. Barbadoslu şarkıcı, Twitter hesabı üzerinden takipçilerini müzik yayın platformu TIDAL'a yönlendirdi. TIDAL'a erişebilen herkes, sadece e-posta adresini yazarak A

2015 sonlarında piyasaya sürülmesi beklenen albümün yapımcılığını Kanye West üstlenmişti. Ancak bazı teknik aksaklıklar nedeniyle sürecin uzadığı açıklanmıştı. Rihanna, Drake ile düet yaptığı Work adlı şarkıyı bir gün önce single olarak yayınladı. Ardından ertesi gün albümü ücretsiz olarak duyurdu.

TIDAL NEDİR?

TIDAL, başta 'Jay-Z' olarak bilinen eski Rap şarkıcısı olmak üzere, bir grup sanatçının katılımıyla kurdukları bir müzik yayın platformu.

ALBÜMDE HANGİ ŞARKILAR VAR?

Albümde, Rihanna'nın yakın zamanda 'single' olarak çıkardığı "B*tch Better Have My Money', 'American Oxygen' ve 'FourFiveSeconds' şarkıları ise yer almıyor.

Albümün tam listesi şöyle:

1. Consideration
2. James Joint
3. Kiss It Better
4. Work
5. Desperado
6. Woo
7. Needed Me
8. Yeah, I Said It
9. Same 'Ol Mistakes
10. Never Ending
11. Love On The Brain
12. Higher
13. Close To You

Rihanna Yeni Albümünü Ücretsiz Yayınladı

Rihanna Yeni Albümünü Ücretsiz Yayınladı

Son Dakika Magazin Rihanna Yeni Albümünü Ücretsiz Yayınladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü