Şangay'a Türk Teknolojisi damgası - Son Dakika

Şangay'a Türk Teknolojisi damgası

13.06.2019 11:13
Şangay'a Türk Teknolojisi damgası, System.String[]

DOF Robotics Türkiye'yi yurt dışında temsil etmeye devam ediyor.

Marvel Studios, Universal Studios ve dünyaca ünlü bir çok marka ile çalışan DOF Robotics, ülkemizi yurt dışında temsil etmeye tüm hızıyla devam ediyor. 12-14 Haziran tarihleri arasında Şangay'da gerçekleşen IAAPA EXPO ASIA, SHANGHAI 2019'a katılan DOF Robotics, fuarda yüzde yüz yerli yazılımla ürettiği Supernova ve ödüllü ürünü Hurricane 360 VR'ı sergiliyor.

Türk mühendislerinin geliştirdiği robot teknolojileriyle başta Amerika, Çin ve Avrupa ülkelerine yüksek katma değerli teknolojik ürünler ihraç eden DOF Robotics, 12-14 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilen teknoloji fuarı IAAPA EXPO ASIA, SHANGHAI 2019''da tamamı yerli yazılım olan son teknolojiye sahip, Flying Theatre ve CES'ten "Arttırılmış Sanal Gerçeklik" kategorisinde İnovasyon Ödülü ve IAAPA "En İyi Ürün" ödüllerini alan Hurricane 360 VR'ı sektör profesyonelleri ve tüketicisiyle buluşturuyor.

YERLİ YAZILIM YURT DIŞINA AÇILMAYA DEVAM EDİYOR

Türkiye'yi bir kez daha yurt dışında temsil ettikleri için oldukça gururlu olduklarını belirtenDOF Robotics Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mertcan "Kendi patentli ürünlerimizi yerli kaynaklarla üretiyoruz ve uluslararası fuarlarda sergiliyoruz. Eğlence sektöründe ürettiğimiz robot teknolojileriyle eğlence sektöründe dünyada aranılan bir marka olduk. Teknoloji alanında 'Made in Turkey' damgasının değerini artırma yönünde çaba sarf ediyoruz" diye konuştu.

Şangay'a Türk Teknolojisi damgası

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şangay'a Türk Teknolojisi damgası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Tamer Karadağlı video çekerken yere kapaklandı Küçükçekmece Gasilhanesinde çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medyada infial yarattı Cinsel iktidarsızlığa neden olan istilacı aslan balığı, Doğu Akdeniz kıyılarına kadar geldi Sunucu Özlem Yıldız, tedbiri elden bırakmadı: HES kodu olmadan eve almıyorum Kardeşinin paletlerini yaktığı ağabey isyan etti: Evini dükkanını yakacağım, cinayet işleyeceğim Arjantinli efsane futbolcu Maradona son yolculuğuna uğurlandı Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı! Oranlar değişti Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler