Schalke 04, Cenk Tosun transferi için resmi teklif yapacak - Son Dakika

Schalke 04, Cenk Tosun transferi için resmi teklif yapacak

18.07.2019 15:25

Everton forması giyen oyuncu Cenk Tosun için sürpriz bir transfer iddiası geldi. Milli golcü için Schalke 04'ün devrede olduğu açıklandı.

Everton ile ilgili haberler paylaşan NSNO, son olarak Cenk Tosun ile ilgili iddialara sitesinde yer verdi.

Habere göre, Schalke 04, gelecek hafta Cenk Tosun için Everton ile görüşecek ve resmi teklif yapacak.

Cenk Tosun, Everton formasıyla çıktığı 43 maçta 9 golattı, 3 de asist yaptı. Cenk, Beşiktaş'tan Everton'a 22 Milyon Euro karşılığında transfer olmuştu. (NTV Spor)

Schalke 04, Cenk Tosun transferi için resmi teklif yapacak

Son Dakika Spor Schalke 04, Cenk Tosun transferi için resmi teklif yapacak - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'ın ağır darbe vurduğu Ermeni ordusunda moraller yerle bir! Basın toplantısına terlikle katıldı Son Dakika: Fenerbahçe-Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek "Gençlik aşısı" adı altında cildine işlem yapılan genç kadının hayatı karardı 130 bin TL'lik altınlarını bulmak için Müge Anlı'ya başvurdular! Hayırsever vatandaş imdatlarına yetişti Vatan görevleri için Türkiye'den Karabağ'a gittiler, biri şehit, diğeri gazi oldu Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi Böyle taktik görülmedi! Gelin ve damadı düğünlerinde sahte altınla dolandırdı Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi