Seydişehir Kaymakamı Erdoğan'dan şehit ailesine ziyaret - Son Dakika

Seydişehir Kaymakamı Erdoğan'dan şehit ailesine ziyaret

29.07.2020 12:15
Seydişehir Kaymakamı Erdoğan'dan şehit ailesine ziyaret, System.String[]

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit düşen Astsubay Okan Altıparmak'ın ailesine ziyarette bulundu.

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit düşen Astsubay Okan Altıparmak'ın ailesine ziyarette bulundu.

Kaymakam Erdoğan, Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Okan Altıparmak'ın Taraşçı Mahallesinde ikamet eden babası Yaşar Altıparmak'ı evinde ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Şehit ailelerinin her zaman baş tacı olduğunu olduğunu kaydeden Erdoğan, "Vatan topraklarını korumak için canlarını feda eden şehitlerimizin aileleri bizim en değerli emanetlerimizdir. Şehit ailelerimize kapımız ve telefonumuz her zaman açık. Evet bu vatan topraklarının huzuru ve güvenliğini sağlama için evlatlarını kaybettiler. Fakat biz onların evladıyız. Her zaman yanlarındayız. Biz şehitlerimizin sayesinde bu topraklar üzerinde rahat ve huzurlu bir şekilde yaşayabiliyoruz. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum." diye konuştu.

Baba Yaşar Altıparmak ise Erdoğan ve ilçe jandarma komutanına teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Erdoğan'a, ziyaretinde İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Yahya İsa Koca ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar da eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Seydişehir Kaymakamı Erdoğan'dan şehit ailesine ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Oyuncu Leyla Lidya Tuğutlu'dan siyah bikiniyle yaza veda pozu 00:18 Oyuncu Leyla Lidya Tuğutlu'dan siyah bikiniyle yaza veda pozu Galatasaray'a gol attıktan sonra gözyaşlarına boğulan Emrah Başsan, o anları anlattı 23:25 Galatasaray'a gol attıktan sonra gözyaşlarına boğulan Emrah Başsan, o anları anlattı Bu defa büyülemedi! Ters ışıkta kalan Demet Özdemir şoke etti 23:03 Bu defa büyülemedi! Ters ışıkta kalan Demet Özdemir şoke etti
Son Dakika: Bilim Kurulu'ndan yüz yüze eğitimle ilgili kararlılık mesajı çıktı 21:44 Son Dakika: Bilim Kurulu'ndan yüz yüze eğitimle ilgili kararlılık mesajı çıktı Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? Bakan Varank merak edilen konuya açıklık getirdi 18:59 Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? Bakan Varank merak edilen konuya açıklık getirdi Hakimin tutuklama kararını duyunca çıldırdı! Kendini 2. kattaki duruşma salonundan aşağı attı 17:19 Hakimin tutuklama kararını duyunca çıldırdı! Kendini 2. kattaki duruşma salonundan aşağı attı
Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yeni jüri üyeleriyle ilk kez fotoğraf paylaştı 16:11 Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yeni jüri üyeleriyle ilk kez fotoğraf paylaştı Yaptığı yayınların ardından altıncı kez banlanan yayıncının, Twitch partnerliği iptal edildi 15:23 Yaptığı yayınların ardından altıncı kez banlanan yayıncının, Twitch partnerliği iptal edildi
Advertisement