Kamyonet sürücüsü, aracının direksiyonunu bırakıp kapıdan sarkarak el salladı - Son Dakika

Kamyonet sürücüsü, aracının direksiyonunu bırakıp kapıdan sarkarak el salladı

Antalya'da bir kamyonet sürücüsü kendi canını ve trafiktekilerin canını hiçe sayıp aracının direksiyonunu ve gaz pedalını bırakıp kamyonetten dışarı çıktı. Ayağa kalkıp el sallayan sürücünün o anları yanındaki aracın içindekiler tarafından kaydedildi.

Antalya'da kara yolunda kamyonet sürücüsünün direksiyonu bırakıp yanından geçen araçtakileri selamlama görüntüleri 'pes' dedirtti.

ARACIN HAKİMİYETİNİ BIRAKIP AYAĞA KALKTI

Görüntüler, bölünmüş bir kara yolunda kaydedildi. Sollama yapan araç içindeki kişi, gülme sesiyle "Yol verelim arkadaşlar, arkadaşı görüyor musunuz?" dedi. Bu sırada kamyonet sürücüsü aracın kapısını açtı ve direksiyonu bırakıp, ayağını da gazdan çektikten sonra basamak bölümünde ayağa kalktı.

KENDİNİ ÇEKEN KİŞİYE EL SALLADI

Cep telefonu kamerasına yansıyan anlarda sürücü, ara ara yola da bakıp görüntüsünü çeken kişiye el salladı. Görüntüyü çeken kişi ise "Direksiyonu kim tutuyor acaba?" diye sordu.Sürücü daha sonra kendini görüntüleyen kişileri araç kornası ve gülücüklerle selamlayıp koltuğuna oturdu.

YORUMLAR (3)

Son Dakika

15:28 Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin köpekleri için yaptırdığı mezarlık sosyal medyada gündem oldu 14:18 Coşkun Sabah acı haberi verdi: 3 arkadaşım koronavirüsten öldü 13:40 Uzmanlardan sahte altın uyarısı: Güvendiğiniz yerden alın 13:29 Tokat'taki bakır madeninde altın bulundu 12:43 Acun Ilıcalı dede oldu! Banu Ilıcalı ilk bebeği Begüm'ü kucağına aldı 12:37 Ezine'nin 40 yıllık sanayi sitesi hayali gerçek oluyor 11:53 En düşük maaş kaç lira olacak? İşte memur ve emeklinin temmuzda alacağı zamlı aylıklar 11:37 Selçuklu döneminden günümüze kadar gelen Konya'nın eşsiz lezzetlerinden fırın kebabı damak çatlatıyor 11:20 Ünlü sunucu Kelly Brook'tan cinsel ilişki itirafı: Yaş ilerledikçe daha iyi oluyor 10:46 Yagıtay'dan hafta tatili kararı: İşveren, pazar günü dışında da kullandırabilir 09:47 Tiryakilere kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 09:27 En çok bilinen koronavirüs belirtileri yaz aylarıyla birlikte değişti 09:15 Evde cansız bedeni bulunan kadının oğlu tarafından kedi yüzünden öldürüldüğü ortaya çıktı 07:47 Antalya'nın Korkuteli ilçesi Türkiye'nin mantar üretiminin yüzde 30'unu karşılıyor 22:19 Erzincan'da sel felaketi böyle geldi! Gerilim hattı direkleri saniyeler içinde devrildi