Son Dakika Haberleri: Şeyma Subaşı, İngiliz bayrağının üstünde sevgilisiyle poz verdi

Şeyma Subaşı, İngiliz bayrağının üstünde sevgilisiyle poz verdi

2 ay önce

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia ile İngiliz bayrağının üstünde poz verdi. Takipçileri, Şeyma'nın paylaşımına neredeyse aynı yorumu yaptılar.

Acun Ilılcalı'dan boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, aşkını sosyal medyaya da taşıyor. Her fırsatta soluğu sevgilisinin yanında alan Şeyma Subaşı, Instagram hesabından paylaşımlarına devam ediyor. Subaşı, sevgilisi ile bu kez İngiliz bayrağının üstünde çektirdiği fotoğrafını paylaştı.

ELEŞTİRİLMİŞTİ

Okulların ilk açıldığı gün kızı Melisa'nın yanında olmadığı için sosyal medyada büyük tepki toplamış, Subaşı gelen tepkileri tiye alan "Ya bir git" bir yorumda bulunmuştu.

DEVASA BÜYÜKLÜKTEKİ BAYRAĞIN ÜSTÜNDE POZ VERDİLER

Şeyma Subaşı bu kez de DJ sevgilisi ile İngiltere'ye gitti. Londra sokaklarında verdiği pozları paylana Şeyma Subaşı, Guido Senia ile büyük bir İngiliz bayrağının üstünde Blenheim Sarayı'nın önünde poz verdi. Subaşı sevgilisi ile olan fotoğrafının altına "Zafer bir seçenek değil" notunu düştü.

Şeyma'nın paylaşımının altına "Biz bayrağı göklerde taşırız, onlar bayrağın üstünde gezer" yorumları geldi.

Şeyma Subaşı, İngiliz bayrağının üstünde sevgilisiyle poz verdi
Haber Yayın Tarihi: 14.09.2019 12:00 

YORUMLAR


Pence ile Erdoğan görüşmesinde dikkat çeken anlar! Pence sarılmak istedi Erdoğan sadece tokalaştı
CHP'den ABD'yle yapılan anlaşmaya ilk tepki: Türkiye için olumlu ancak 5 günlük zamanı iyi takip etmek gerekir Son Dakika: Erdoğan'dan Trump'a yanıt: Terörü yendiğimizde daha fazla hayat kurtulacak