Türk Kızılaydan görev başındaki polis ve jandarmaya simit ve çay ikramı - Son Dakika

Türk Kızılaydan görev başındaki polis ve jandarmaya simit ve çay ikramı

23.01.2021 12:17

Samsun'da Türk Kızılay görevlileri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle denetleme yapan polis ve jandarmaya simit ve çay ikramında bulundu.

Samsun'da Türk Kızılay görevlileri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle denetleme yapan polis ve jandarmaya simit ve çay ikramında bulundu.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Samsun Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kentte denetim gerçekleştiriyor.

Kent merkezinde uygulama yapan ekiplere, Türk Kızılay görevlilerince simit ve çay ikramında bulunuldu.

Samsun Emniyet Müdürü Ömer Urhal ve İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Güven, Türk Kızılay ekiplerine teşekkür etti.

Türk Kızılay Samsun Şube Başkanı Ahmet Ali Bulut, ülke genelinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulandığına işaret ederek, "Polis ve jandarma ekiplerimiz kısıtlama nedeniyle sokak, cadde ve kara yollarında görev yapıyor. Soğuk havada görev yaparken tabii ki üşüyor ve acıkıyorlar. Kısıtlama nedeniyle etraflarında bu ihtiyaçlarını karşılayacak yerler de bulunmuyor. Biz de Türk Kızılay olarak güvenlik görevlilerimizin bu gibi eksiklerini gidermek istedik. Güvenlik görevlilerimize sıcak simit ve çay ikramı yapıyoruz." dedi.

YORUMLAR
500
Kutsal topraklara giden umrecilere, Türk Kızılay'dan şerbet ikramı Kutsal topraklara giden umrecilere, Türk Kızılay'dan şerbet ikramı Türk Kızılay insani yardım malzemesi taşıyan 4 tırı daha Pakistan'a gönderiyor Türk Kızılay insani yardım malzemesi taşıyan 4 tırı daha Pakistan'a gönderiyor Ardahan'da depremzedelere sıcak yemek ikramı sürüyor Ardahan'da depremzedelere sıcak yemek ikramı sürüyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Türk Kızılaydan görev başındaki polis ve jandarmaya simit ve çay ikramı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement