Suriyeli bin yetime, çocuk paketi ulaştırıldı - Son Dakika

Suriyeli bin yetime, çocuk paketi ulaştırıldı

12.10.2020 11:04
Suriyeli bin yetime, çocuk paketi ulaştırıldı, System.String[]

SURİYE'nin İdlib ve Halep kentleri kırsalında çadırda yaşam mücadelesi veren ailelerin yetim çocuklarına, bin adet çocuk paketi ulaştırıldı.

SURİYE'nin İdlib ve Halep kentleri kırsalında çadırda yaşam mücadelesi veren ailelerin yetim çocuklarına, bin adet çocuk paketi ulaştırıldı.

İHH İnsani Yardım Vakfı'nca Suriye'nin İdlib ve Halep kenti kırsalında yaşayan bin yetime çocuk paketi dağıtıldı. İHH Suriye Çalışmaları Yetim Birimi Sorumlusu Erdal Ağca, savaş mağduru Suriyeli yetimlere sahip çıktıklarını söyledi. Ağca, İHH tarafından Suriye'de yetim sponsorluk sistemi uygulandığını belirterek, "Vakfımız Suriye'de 10 binden fazla yetime her ay düzenli olarak nakdi destek sağlıyor. Dönemsel olarak ise ulaştığımız yetim sayısı bunun çok daha üstünde. Suriye'de her şeye rağmen hayat devam ediyor. Biz de yetimlerimizin geleceğini inşa edebilmeleri için onlara desteklerimizi sürdürüyoruz" dedi. Ağca, içerisinde bisküvi, gofret, kek, çikolata, kraker, şeker, boyama kitabı ve kalem gibi malzemelerin bulunduğu hediye paketleriyle yetimlerin yüzlerini bir nebze de olsun güldürmeyi hedeflediklerini belirtti.


Suriyeli bin yetime, çocuk paketi ulaştırıldı
Suriyeli bin yetime, çocuk paketi ulaştırıldı
Suriyeli bin yetime, çocuk paketi ulaştırıldı
Suriyeli bin yetime, çocuk paketi ulaştırıldı
Suriyeli bin yetime, çocuk paketi ulaştırıldı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Suriyeli bin yetime, çocuk paketi ulaştırıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Döviz kurundaki sert düşüş ikinci el otomobil piyasasındaki canlılığı yavaşlattı Miss Uganda yarışmasına katılan yarışmacılardan 100 dolar almışlar Koronavirüs semptomu gösterip milli kadrodan çıkarılan Ryan Babel'in 4. test sonucu pozitif çıktı Tadını beğendiği istiridye mantarını üretmeye başladı, şimdi siparişlere yetişemiyor Kar, sis, sağanak! Meteoroloji 3 bölgeyi tek tek uyardı Putin'den Karabağ Anlaşması'nı okumasını öneren yardımcısına yanıt: Neden okumalıyım ki? Zaten ben yazdım Ünlü Rus model, morga girip koronavirüsten ölenlerin görüntülerini paylaştı Oyuncu Damla Ersubaşı, geçirdiği değişimi estetiğe değil photoshop'a bağladı