Son Dakika Haberleri: Sürpriz Eşleşme: Dior ve Blenheim Sarayı

Sürpriz Eşleşme: Dior ve Blenheim Sarayı

4 yıl önce

Moda evleri bu sene bütün ezberlerimizi bozmaya ant içmiş gibi. Gucci'nin Westminster Abbey'de defile yapacağını duyurmasından sonra da şimdi de yeni bir sürpriz eşleşme ile karşı karşıyayız; Dior ve Blenheim Sarayı. Eşleşmenin açılımı tahmin edeceğiniz gibi; Parisli Dior, koleksiyonunu İngiliz sarayında görücüye çıkartma kararı aldı.

Sürpriz Eşleşme: Dior ve Blenheim Sarayı, System.String[]
Moda evleri bu sene bütün ezberlerimizi bozmaya ant içmiş gibi. Gucci'nin Westminster Abbey'de defile yapacağını duyurmasından sonra da şimdi de yeni bir sürpriz eşleşme ile karşı karşıyayız;  Dior ve Blenheim Sarayı. Eşleşmenin açılımı tahmin edeceğiniz gibi; Parisli Dior, koleksiyonunu İngiliz sarayında görücüye çıkartma kararı aldı. Evet, bir Parisli, hele ki bu Fransız modasının mihenk taşlarından Dior gibi safkan bir Parislinin İngiltere'de koleksiyonunu sunması alışılageldik bir şey değil. Ama dedik ya, bu sene markalar bizi şaşırtmaya ant içmiş. Tarihte üçüncü kez karşılaşacağız bu İngiltere çıkartmasıyla. Dior'un ilk çıkarması 1954 yılında, Oxfordshire'daki Blenheim Sarayı'nda Marlborough Düşesi'nin özel bir davetinde gerçekleşmişti. 1958 yılındaki ikinci çıkarma ise Yves Saint Laurent markanın başındayken gerçekleşmişti. Üçüncü tarihi Dior ziyareti ise Mayıs ayında, 2017 Resort koleksiyonu için Blenheim Sarayı'nda gerçekleşecek. Biz daha Westminster Abbey ve Gucci buluşmasını görmek için nasıl sabrederiz diye düşünürken bir de şimdi Blenheim Sarayı ve Dior buluşması çıktı. Bakalım sıradaki sürpriz eşleşme hangi markadan gelecek.
Kaynak: Kadincaozel.com

Haber Yayın Tarihi : 05.03.2016 08:22 Suriyeli İş Adamı Pastil İhracatıyla Ekonomiye Milyonlarca Dolar Katkı Sağlıyor Minik Cumhurbaşkanı, "Kabine Değişecek mi?" Sorusuna Erdoğan İle Aynı Yanıtı Verdi Şarkıcı Yusuf Güney'den Kılıçdaroğlu'na: Önce Terörü Lanetleyin, Sonra Şiddeti Kınarsınız