Son Dakika Haberleri: Taşcı'dan, Başkan Kayda'ya Veda Ziyareti

Taşcı'dan, Başkan Kayda'ya Veda Ziyareti

9 gün önce

Yaklaşık 3 yıldır Salihli İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan ve Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Mehmet Taşcı, veda ziyaretleri kapsamında Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret ederek vedalaştı.

Taşcı'dan, Başkan Kayda'ya Veda Ziyareti, System.String[]
Yaklaşık 3 yıldır  Salihli İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan ve  Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Mehmet Taşcı, veda ziyaretleri kapsamında  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda'yı ziyaret ederek vedalaştı.

Ziyarette,  Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcısı Taşçı,  Salihli'de 2014 yılı Temmuz ayından bugüne kadar kamu yöneticileri ve sivil toplum kuruluşları ile iyi bir çalışma gerçekleştirdiklerini ve  Salihli Belediyesi işbirliğinde toplum yararına yapılan birçok projeye imza attıklarını söyleyerek, desteklerinden dolayı Başkan Kayda'ya teşekkürlerini sundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan  Zeki Kayda, "3 yıldır  Salihli'mizde görev yapan Emniyet Müdürümüz  Mehmet Taşçı ile birlikte uyumlu bir çalışma gerçekleştirdik.  Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Sayın  Mehmet Taşçı'ya çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Öte yandan  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda ayrıca  Alaşehir  Belediye Başkanı Gökhan  Karaçoban'ı makamında ağırladı.  Salihli ve  Alaşehir'de yapılan ve yapılacak olan projelerin değerlendirildiği ziyarette, Başkan  Karaçoban ile Başkan Kayda görüş alışverişinde bulundu.

Nezaket ziyaretinden dolayı  Alaşehir  Belediye Başkanı Gökhan  Karaçoban'a teşekkür eden Başkan Kayda, belediye çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi. - MANİSA

Tekel Bayinden 10 TL'ye Aldığı Şarap, Elinde Bomba Gibi Patladı Son Dakika! Kritik MGK'nın Ardından Bakanlar Kurulu Toplandı!
ABD'den Barzani'ye Referandum Uyarısı: Çok Fazla Risk Taşıyor Kadir Topbaş'ın İstifasına CHP'den İlk Yorum: Halkın Oylarıyla Gitmeli