Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Zeki Kayda haberleri, Zeki Kayda son dakika, son dakika Zeki Kayda

Son Dakika Zeki Kayda Haberleri

Son dakika Zeki Kayda haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son zeki kayda haberleri anında burada.


 • 06.12.2023 06 Ara 10:19 Salihli Belediyesi'nin 2023 Yılının Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  Salihli Belediyesi'nin 2023 Yılının Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Salihli Belediyesi'nin 2023 yılının son meclis toplantısında 7 gündem maddesi görüşülüp karara bağlandı. Toplantıda, yol boyu ticaret kullanım hakkı verilmesi, kurumsal amblemin tescil talebi, Güneş Enerji Santrali yapılması için yetki devri ve diğer konular ele alındı.

 • 29.11.2023 29 Kas 10:57 Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP Genel Merkezi'ne adaylık başvurusu yaptı

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP Genel Merkezi'ne adaylık başvurusu yaptı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde belediye başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi'ne başvuruda bulundu. Kayda, MHP yetkililerine teşekkür ederek adaylık başvurusunu hayırlısıyla gerçekleştirdiğini belirtti.

 • 24.11.2023 24 Kas 21:51 Başkan Kayda'dan meslektaşlarına çiçekli kutlama

  Başkan Kayda'dan meslektaşlarına çiçekli kutlama Manisa'nın Salihli ilçesinin MHP'li eğitimci Belediye Başkanı Zeki Kayda, her yıl olduğu gibi bu 24 Kasım'da da meslektaşlarının Öğretmenler Günü'nü çiçeklerle kutladı.

 • 23.11.2023 23 Kas 13:18 Salihli Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine 480 Bin Lira Destek Sağladı

  Salihli Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine 480 Bin Lira Destek Sağladı Salihli Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren 14 amatör spor kulübüne nakdi ve ayni yardımlarla toplamda 480 bin lira destek sağladı. Belediye Başkanı Zeki Kayda, kulüp başkanlarına maddi destek çeklerini vererek başarılar diledi. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirterek amatör spor kulüplerine yönelik yardımların devam edeceğini söyledi.

 • 12.11.2023 12 Kas 13:00 Salihli Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası İhtiyaç Sahiplerine Destek Oluyor

  Salihli Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası İhtiyaç Sahiplerine Destek Oluyor Salihli Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak amacıyla halk ekmek fabrikası kurdu. Fabrikada üretilen 200 gram ekmek, 9 satış noktasında 5 liradan satışa sunuluyor. Belediye Başkanı Zeki Kayda, rekabet değil, ihtiyaç sahiplerine destek olmayı hedeflediklerini belirtti.

 • 31.10.2023 31 Eki 16:04 Başkan Kayda'dan, 100'üncü yıl teşekkürü

  Başkan Kayda'dan, 100'üncü yıl teşekkürü Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Cumhuriyetin İlanının 100. Yıl dönümü nedeniyle ilçede düzenlenen kutlama programlarına katılım sağlayan Cumhuriyet sevdalısı herkese teşekkür etti.

 • 19.09.2023 19 Eyl 18:45 Başkan Kayda'dan, vali ve rektöre hayırlı olsun ziyareti

  Başkan Kayda'dan, vali ve rektöre hayırlı olsun ziyareti Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Valisi Enver Ünlü ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rana Kibar'ı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

 • 17.09.2023 17 Eyl 13:03 Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Durasıllı Mimar Sinan Ortaokulu'nun şampiyon öğrencilerini ağırladı

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Durasıllı Mimar Sinan Ortaokulu'nun şampiyon öğrencilerini ağırladı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Mersin'de düzenlenen Bocce Volo Atış Oyunları Türkiye Şampiyonası'nda madalya kazanan Durasıllı Mimar Sinan Ortaokulu'nun şampiyon öğrencilerini makamında ağırladı. Öğrenciler, Türkiye Şampiyonası'nda elde ettikleri başarıları Başkan Kayda'ya anlattı ve birlikte Bocce oynadılar.

 • 15.09.2023 15 Eyl 12:51 Salihli Belediyesi, Çarşamba Pazaryeri'ni sundurma çatı ile kapatıyor

  Salihli Belediyesi, Çarşamba Pazaryeri'ni sundurma çatı ile kapatıyor Salihli Belediyesi, Çarşamba Pazaryeri ile Bedesten Çarşısı arasındaki açık alanı sundurma çatı yaparak kapatıyor. Belediye ekipleri ve özel bir firma işbirliğiyle gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda, 700 metre büyüklüğündeki açık alan sundurma çatı ile kapatılarak pazaryeri esnaflarının ve vatandaşların hizmetine sunulacak.

 • 09.09.2023 09 Eyl 14:29 Kula ve Salihli Belediye Başkanları Fas'ta depreme yakalandı

  Kula ve Salihli Belediye Başkanları Fas'ta depreme yakalandı Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Fas'ta gerçekleşen deprem sonrası sağlık durumlarının iyi olduğunu ve yarın Türkiye'ye döneceklerini açıkladı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 13:29 Salihli Belediye Meclisi Afet İşleri Müdürlüğü Kurdu

  Salihli Belediye Meclisi Afet İşleri Müdürlüğü Kurdu Salihli Belediye Meclisi, depreme dayanıklı bir kent oluşturmak için Afet İşleri Müdürlüğü kurma kararı aldı. Karar oy birliği ile kabul edildi.

 • 02.09.2023 02 Eyl 12:44 Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP İlçe Başkanı Halil Tüfek ve yönetimini ziyaret etti

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP İlçe Başkanı Halil Tüfek ve yönetimini ziyaret etti Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP Salihli İlçe Başkanı Halil Tüfek ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlçe için yürütülecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 • 29.08.2023 29 Ağu 13:28 Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçede göreve başlayan Cumhuriyet Başsavcısı ve diğer görevlileri ağırladı

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçede göreve başlayan Cumhuriyet Başsavcısı ve diğer görevlileri ağırladı Manisa'nın Salihli ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçede göreve başlayan Cumhuriyet Başsavcısı, Tapu Müdürü ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Salihli Meslek Yüksek Okulu Müdürünü makamında ağırladı. Ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Başkan Kayda, yeni görevlerinde başarılar diledi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 13:25 Salihli Belediyesi Üzüm İşçilerine Sürpriz Yaptı

  Salihli Belediyesi Üzüm İşçilerine Sürpriz Yaptı Manisa'nın Salihli ilçesinde Belediye, sabah erken saatlerde bağlara üzüm kesmek için evlerinden çıkan işçilere simit ve çay ikram ederek güzel bir sürpriz yaptı. Üzüm işçileri, Belediye Başkanı ve personeline teşekkür etti.

 • 22.08.2023 22 Ağu 13:15 Salihli Belediyesi Engelli Bireylere Akülü ve Manuel Tekerlekli Sandalye Hediye Ediyor

  Salihli Belediyesi Engelli Bireylere Akülü ve Manuel Tekerlekli Sandalye Hediye Ediyor Salihli Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli bireylerin sosyal hayata katılımlarını sağlamak amacıyla akülü ve manuel tekerlekli sandalyeler hediye ediyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara sandalyeleri evlerinde teslim ederek ailelerini sevindiriyor. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, engelli vatandaşların sorunlarını çözmek için çalıştıklarını belirtti ve engelli aileler Belediye Başkanı'na teşekkür etti.

 • 18.08.2023 18 Ağu 16:06 Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ASKF Başkanı Erol Timur ve yönetimini ağırladı

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ASKF Başkanı Erol Timur ve yönetimini ağırladı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Amatör Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Erol Timur ve yönetimini ağırladı. ASKF Başkanı Timur, amatörde bu yıl ilk düdüğün 23 Eylül'de çalacağını söyledi. Başkan Kayda, tüm amatör spor kulüplerine başarı dolu sakatlıksız bir sezon diledi.

 • 25.07.2023 25 Tem 14:26 Salihli Belediye Başkanı, MHP Genel Başkanı'na il olma talebini iletti

  Salihli Belediye Başkanı, MHP Genel Başkanı'na il olma talebini iletti Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli'nin il olma talebini içeren dosyayı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teslim ederek destek istedi. Başkan Kayda, Salihli'nin il olma şartlarını taşıdığını ve bunu hak ettiğini belirtti. Ayrıca, ilçede tamamlanan ve devam eden projeler hakkında da bilgi verdi.

 • 18.07.2023 18 Tem 09:54 Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, UNESCO Jeopark Denetçilerini ağırladı

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, UNESCO Jeopark Denetçilerini ağırladı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, UNESCO Jeopark Denetçileri John Galloway ve Jean-Luc Desbois'i ağırladı. Jeopark alanlarında yapılan incelemelerin ardından yemekte bir araya gelen konuklara Salihli'nin tarihi ve doğal güzellikleri anlatıldı. Kula-Salihli Global Jeoparkı, uluslararası öneme sahip bir kalite sertifikası olan Global Jeopark unvanı ve etiketi almıştır.

 • 07.06.2023 07 Haz 12:54 Salihli Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

  Salihli Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi Salihli Belediye Meclisi, 7 gündem maddesini görüşüp karara bağladı. Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa'daki 17 ilçe arasında belediyeden EYT ile emekli olanların kıdem tazminatlarını tek seferde ödemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Ayrıca, çeşitli konular hakkında kararlar alındı.

 • 05.06.2023 05 Haz 15:35 MHP'li Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda: 'Cumhur İttifakı'nın imkanlarından faydalanmaya devam edeceğiz'

  MHP'li Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda: 'Cumhur İttifakı'nın imkanlarından faydalanmaya devam edeceğiz' Manisa'nın Salihli ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Zeki Kayda, 14 Mayıs Milletvekilliği ve 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirdi. Türkiye'de yeni bir dönemin başladığını vurgulayan Başkan Kayda, 'Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri ülkemize hayırlı olsun. Cumhur İttifakı'nın başarısını hem milletvekilliği, hem de Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden seçerek gösterdik. Seçimleri herkes kazandı, önümüzdeki yüzyılın gençleri kazandı, evlatlarımız ve torunlarımız kazandı. Ülkemizin birlik ve beraberliği, bölünmez bütünlüğü kazandı' dedi.

 • 01.06.2023 01 Haz 15:32 Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Ankara'da gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret etti. Başkan Kayda, Cumhur İttifakı zaferi ve Salihli'ye kazandırılan yatırımlar hakkında bilgiler vererek hayırlı olsun dileklerini iletti. MHP Genel Başkan Yardımcıları Yaşar Yıldırım ve Sadir Durmaz da ziyaret edildi.

 • 14.05.2023 14 May 13:26 Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda oy kullandı

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda oy kullandı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi için oyunu kullandı. Kayda, eşi ve oğluyla birlikte Salihli Milli Egemenlik Ortaokulu'nda oy kullandı ve seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diledi.

 • 03.05.2023 03 May 12:42 Salihli Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

  Salihli Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi Salihli Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, Salihli Belediyesinin 2022 Yılı Kesin Hesabı oy birliği ile kabul edildi. Ayrıca, EYTliler için 24 milyon lira kredi talebi de görüşüldü.

 • 27.04.2023 27 Nis 10:59 Başkan Kayda, genç şampiyonları ağırladı

  Başkan Kayda, genç şampiyonları ağırladı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yerel ligde Manisa şampiyonu olan Salihli Belediyespor U18 Takımı'nı yemekte ağırladı.

 • 19.04.2023 19 Nis 12:00 Salihli Belediyesi 'İftarda Sizinleyiz' geleneğini sürdürüyor

  Salihli Belediyesi 'İftarda Sizinleyiz' geleneğini sürdürüyor Ramazan ayında kurduğu iftar sofraları ve geleneksel etkinlikleri ile ilçe merkezi ve mahallelerde ilkleri yaşatan Salihli Belediyesi, beş yıl önce hayata geçirdiği "İftarda Sizinleyiz" geleneğini her gün farklı bir mahallede sürdürüyor.

 • 16.04.2023 16 Nis 15:06 Kazandığı kupayı Başkan Kayda'ya götürdü

  Kazandığı kupayı Başkan Kayda'ya götürdü Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Atletik Fizik Kategorisi'nde Türkiye Şampiyonu olan ve milli takıma seçilen Erdal Efe Basmacı, kazandığı kupayı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda'ya götürdü.

 • 16.04.2023 16 Nis 15:06 Kazandığı kupayı Başkan Kayda'ya götürdü

  Kazandığı kupayı Başkan Kayda'ya götürdü Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Atletik Fizik Kategorisi'nde Türkiye Şampiyonu olan ve milli takıma seçilen Erdal Efe Basmacı, kazandığı kupayı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda'ya götürdü.

 • 13.04.2023 13 Nis 15:51 Salihli'de yeni encümen üyeleri ilk kez toplandı

  Salihli'de yeni encümen üyeleri ilk kez toplandı Manisa'nın Salihli Belediye Meclisi tarafından bir yıllık süreyle seçilen Encümen Üyeleri, Belediye Başkanı Zeki Kayda Başkanlığı'nda ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 • 13.04.2023 13 Nis 15:51 Salihli'de yeni encümen üyeleri ilk kez toplandı

  Salihli'de yeni encümen üyeleri ilk kez toplandı Manisa'nın Salihli Belediye Meclisi tarafından bir yıllık süreyle seçilen Encümen Üyeleri, Belediye Başkanı Zeki Kayda Başkanlığı'nda ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 • 08.04.2023 08 Nis 11:39 Başkan Kayda, şehit aileleri ve gazileri iftar sofrasında ağırladı

  Başkan Kayda, şehit aileleri ve gazileri iftar sofrasında ağırladı Manisa'nın Salihli ilçesi Belediye Başkanı Zeki Kayda, vatanın bölünmez bütünlüğü için gözlerini dahi kırpmadan canlarını feda eden Şehit aileleri ile gazileri, mübarek Ramazan ayı dolayısıyla iftar sofrasında ağırladı.

 • 31.03.2023 31 Mar 14:18 Başkan Kayda: "Salihli'yi 9 yılda dev yatırımlarla buluşturduk"

  Başkan Kayda: 'Salihli'yi 9 yılda dev yatırımlarla buluşturduk' Manisa'nın Salihli ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Zeki Kayda, hizmetlerle dolu dolu geçen 9 yıllık görev süresini tamamlamanın onurunu yaşadığını söyledi.

 • 08.03.2023 08 Mar 11:52 Bakanlık tahsis ettiği arsaya, Salihli Belediyesi cemevi yapacak

  Bakanlık tahsis ettiği arsaya, Salihli Belediyesi cemevi yapacak Manisa'nın Salihli ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Zeki Kayda, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın ilçeye bağlı Kabazlı Mahallesine tahsis ettiği 5 dönümlük alana Cemevi yapılacağını söyledi.

 • 27.02.2023 27 Şub 12:05 Salihli'nin 'İmar Planına Esas Mikrobölgeleme Etüt Raporu' açıklandı

  Salihli'nin 'İmar Planına Esas Mikrobölgeleme Etüt Raporu' açıklandı Salihli'nin 'İmar Planına Esas Mikrobölgeleme Etüt Raporu' açıklandı Salihli'de altı iş yeri olan binalara kolon denetimi Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda: "Sağlam ve dayanıklı bina yapmalıyız" Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçenin de fay hattı üzerinde bulunduğuna dikkat çekerek,...

 • 27.02.2023 27 Şub 12:05 Salihli'nin 'İmar Planına Esas Mikrobölgeleme Etüt Raporu' açıklandı

  Salihli'nin 'İmar Planına Esas Mikrobölgeleme Etüt Raporu' açıklandı Salihli'nin 'İmar Planına Esas Mikrobölgeleme Etüt Raporu' açıklandı Salihli'de altı iş yeri olan binalara kolon denetimi Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda: "Sağlam ve dayanıklı bina yapmalıyız" Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçenin de fay hattı üzerinde bulunduğuna dikkat çekerek,...

 • 01.02.2023 01 Şub 18:59 Başkan Kayda'dan Devlet Bahçeli'ye Salihli brifingi

  Başkan Kayda'dan Devlet Bahçeli'ye Salihli brifingi Manisa'nın Salihli ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Zeki Kayda, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret etti.

 • 24.01.2023 24 Oca 14:24 Başkan Kayda: "Bu şehrin her karışında izimiz var"

  Başkan Kayda: 'Bu şehrin her karışında izimiz var' Manisa'nın Salihli ilçesinin Milliyetçi Halk Partili Belediye Başkanı Zeki Kayda, sabah mesaisine hazırlanan Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan işçilere sürpriz bir ziyarette bulunarak kahvaltı sofrasında buluştu.

 • 12.01.2023 12 Oca 12:39 Salihli ilçesi il olma yolunda ilerliyor

  Salihli ilçesi il olma yolunda ilerliyor Salihli ilçesi il olma yolunda ilerliyor Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda yeni projelerini anlattı Eğitim, kültür ve sanayinin birleştiği ilçe il merkezlerini aratmıyor Manisa'nın Salihli ilçesi gerek kültürel altyapısıyla gerekse de organize sanayi bölgesiyle il olmaya aday bir kent...

 • 04.01.2023 04 Oca 12:29 Salihli'de yeni yılın ilk meclis toplantısı yapıldı

  Salihli'de yeni yılın ilk meclis toplantısı yapıldı Salihli Belediye Meclisi, 2023 yılının ilk meclis toplantısını Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirdi.

 • 29.12.2022 29 Ara 17:00 Salihli OSB müteşebbis heyet toplantısı yapıldı

  Salihli OSB müteşebbis heyet toplantısı yapıldı Salihli Organize Sanayi Bölgesi 2022 yılı son Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

 • 14.12.2022 14 Ara 16:02 Kadın Kooperatifleri projelerini Salihli'de değerlendirdi

  Kadın Kooperatifleri projelerini Salihli'de değerlendirdi Manisa ili ve ilçelerinde faaliyet yürüten kadın kooperatifleri değerlendirme toplantısı Salihli'de yapıldı.

 • 14.12.2022 14 Ara 12:07 Salihli Belediyesi gönüllere dokunuyor

  Salihli Belediyesi gönüllere dokunuyor Salihli Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla yürütülen hizmetler vatandaşların takdirini topluyor.

 • 07.12.2022 07 Ara 10:29 Salihli'de yılın son meclis toplantısı yapıldı

  Salihli'de yılın son meclis toplantısı yapıldı Salihli Belediyesi yılın son meclis toplantısını belediye meclis salonunda gerçekleştirdi.

 • 02.11.2022 02 Kas 13:32 Salihli Belediye meclisi 8 maddeyi karara bağladı

  Salihli Belediye meclisi 8 maddeyi karara bağladı Salihli Belediye Meclisi, Kasım ayı olağan toplantısını Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirirken, meclis 8 maddeyi görüşüp karara bağladı.

 • 07.09.2022 07 Eyl 13:39 Salihli Belediye meclisi tatilin ardından yeniden toplandı

  Salihli Belediye meclisi tatilin ardından yeniden toplandı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında toplanan Salihli Belediye Meclisinde 14 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

 • 07.09.2022 07 Eyl 13:32 Salihli'nin çöp sorunu çözüldü

  Salihli'nin çöp sorunu çözüldü Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, şehrin yıllardır kanayan yarası olan çöp sorununun Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan katı atık çöp aktarma istasyonu ile çözüldüğünü söyledi.

 • 03.09.2022 03 Eyl 14:13 Salihli'de üzüm işçilerine simit ve çay ikramı

  Salihli'de üzüm işçilerine simit ve çay ikramı Salihli Belediyesi, sabah erken saatlerde bağlara üzüm kesmek için evlerinden çıkan işçilere simit ve çay ikram ederek güzel bir sürpriz yaptı.

 • 24.08.2022 24 Ağu 15:57 Salihli'de işçi maaşlarına ikinci zam

  Salihli'de işçi maaşlarına ikinci zam MHP'li Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Dünya'nın içinde bulunduğu yüksek fiyatlar nedeniyle belediye birimlerinde çalışan toplam 918 işçinin maaşlarına 2022 yılı içinde ikinci defa sözleşme zammı verdi.

 • 15.08.2022 15 Ağu 12:36 Salihli'ye yeni başkan yardımcısı atandı

  Salihli'ye yeni başkan yardımcısı atandı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yeni belediye başkan yardımcısı atadı.

 • 06.07.2022 06 Tem 11:33 Salihli Belediye meclisi 13 maddeyi karara bağladı

  Salihli Belediye meclisi 13 maddeyi karara bağladı Salihli Belediye Meclisi, Temmuz ayı toplantısını, Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirirken, meclis 13 gündem maddesini görüşüp karara bağladı.

 • 08.06.2022 08 Haz 12:33 Salihli Belediye meclisi 9 maddeyi karara bağladı

  Salihli Belediye meclisi 9 maddeyi karara bağladı Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirilen haziran ayı toplantısında belediye meclisi 9 gündem maddesini görüşüp karara bağladı.

Advertisement