Taşköprü Belediyesine 46 kişilik otobüs alındı - Son Dakika

Taşköprü Belediyesine 46 kişilik otobüs alındı

09.01.2021 16:33
Taşköprü Belediyesine 46 kişilik otobüs alındı, System.String[]

Taşköprü Belediyesi, Taşköprüspor ve Kovid-19 sonrası kültürel gezilerde kullanmak üzere otobüs aldı.

Taşköprü Belediyesi, Taşköprüspor ve Kovid-19 sonrası kültürel gezilerde kullanmak üzere otobüs aldı.

Belediye Başkanı Abdullah Çatal, gazetecilere, girişimleri ve hayırseverin desteğiyle BAL'da ilçeyi temsil edecek Taşköprüspor'un deplasman başta olmak üzere ligde kullanması ve pandemi sonrası kültür gezilerinde kullanılmak üzere 46 kişilik otobüsü ilçeye kazandırdıklarını söyledi.

Otobüsün ilçeye kazandırılması emeği geçenlere teşekkür eden Çatal, "Pandeminin bitmesi ile ülkemizin dört bir tarafına kültür gezilerimizi bu otobüsümüzle başlatacağız. Taşköprüspor'umuzun da BAL'a çıklası nedeniyle kulübümüze otobüsümüz hayırlı olsun." dedi.???????

Çatal, ihtiyaç doğrultusunda makine parkını zenginleştirme çalışmalarına da devam edeceklerini kaydetti.

???????

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Taşköprü Belediyesine 46 kişilik otobüs alındı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Birinin kalçası diğerinin beli! 16 ünlü isimden ilham alan cerrahlar 'mükemmel kadın'ı çizdi Birinin kalçası diğerinin beli! 16 ünlü isimden ilham alan cerrahlar 'mükemmel kadın'ı çizdi Dağda kurbanlık dana avı başladı! Tanesi 10 ile 20 bin lira arasında satışa çıkıyor Dağda kurbanlık dana avı başladı! Tanesi 10 ile 20 bin lira arasında satışa çıkıyor Efsane aktör Ivan Krasko, kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle 5.kez nikah masasına oturacak! Efsane aktör Ivan Krasko, kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle 5.kez nikah masasına oturacak! Sedat Peker'e, Tolga Ağar cephesinden cevap geldi: İftiraları reddediyorum, hukuki işlemler başlatacağım Sedat Peker'e, Tolga Ağar cephesinden cevap geldi: İftiraları reddediyorum, hukuki işlemler başlatacağım Marketlerde 'Tedbirli yeni dönem' başladı! Hangi ürünler yasak, hangi ürünler serbest? Marketlerde 'Tedbirli yeni dönem' başladı! Hangi ürünler yasak, hangi ürünler serbest? Oyuncu Gerard Butler ve sevgilisinin diş romantizmi! Önce temizledi, sonra öpmeye doyamadı Oyuncu Gerard Butler ve sevgilisinin diş romantizmi! Önce temizledi, sonra öpmeye doyamadı "İmamoğlu'nu ben şikayet ettim" diyen Tokatspor Kulübü Başkanı'nı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanlığı yalanladı Bakan Soylu'dan ''Tam kapanma uzayacak mı? '' sorusuna cevap geldi: Böyle bir değerlendirme yok Bakan Soylu'dan ''Tam kapanma uzayacak mı? '' sorusuna cevap geldi: Böyle bir değerlendirme yok
Advertisement