Tehlikeli Yürüyüş Filmi 9 Ekim'de Sinemalarda - Son Dakika

Tehlikeli Yürüyüş Filmi 9 Ekim'de Sinemalarda

30.09.2015 23:57
Tehlikeli Yürüyüş Filmi 9 Ekim'de Sinemalarda, System.String[]

Dha DIŞ HABER- Tehlikeli Yürüyüş (The Walk) filmi 9 Ekim'de sinemalarda Tehlikeli Yürüyüş (The Walk) filmi 9 Ekim'de e 3D ve IMAX 3D olarak vizyona girecek.

Dha DIŞ HABER- Tehlikeli Yürüyüş (The Walk) filmi 9 Ekim'de sinemalarda

Tehlikeli Yürüyüş (The Walk) filmi 9 Ekim'de e 3D ve IMAX 3D olarak vizyona girecek.

On iki kişi ayda yürüdü. Ama yalnızca tek bir kişi Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin arasındaki muazzam boşlukta yürüdü ve başka yürüyen de olmayacak. tanıtımıyla gösterime girecek olan film izleyicilerini büyülü bir yolculuğa çıkarmayı vaadediyor.

Filmin konusu ise şöyle

Philippe Petit (Joseph Gordon-Levitt), gerçek hayattaki akıl hocası Papa Rudy'nin (Ben Kingsley) rehberliğinde, tüm engellere, aldatmalara, uyuşmazlıklara ve sayısız risklere rağmen, sıradışı bir uluslararası ekibin yardımıyla çılgın bir plan yapıp uygular.

'Forrest Gump', 'Cast Away', 'Back to the Future', 'Polar Express' ve 'Flight' gibi başyapıtların ardındaki usta yönetmen Robert Zemeckis bir kez daha duygusal, karakter merkezli bir hikayeyi anlatmak için son teknolojiden yararlandığı filmde yeni teknikler de kullanıldı. Yenilikçi foto-gerçekçi teknikler ve 3D büyücülüğü sayesinde film hakiki bir beyaz perde deneyimi sunmayı vadediyor.

Başrollerini Joseph Gordon-Levitt, Ben Kingsley, Charlotte Le Bon ve James Badge Dale'in paylaştığı filmi Robert Zemeckis yönetti. Filmin yapımcılığını Steve Starkey, Robert Zemeckis ve Jack Rapke, yönetici yapımcılığını ise Cherylanne Martin, Jacqueline Levine, ve Ben Waisbren gerçekleştirdi. Senaryosunu Robert Zemeckis ile Christopher Browne'ın kaleme aldığı 'The WalkTehlikeli Yürüyüş', Philippe Petit'nin 'To Reach the Clouds' adlı kitabına dayanıyor. Filmin görüntü yönetimi ASC'den Dariusz Wolski'nin, yapım tasarımı Naomi Shohan'ın, kurgusu Jeremiah O'Driscoll'un, kostüm tasarımı Suttirat Larlarb'ın, müziği ise Alan Silvestri'nin imzasını taşıyor. Filmin görsel efektler amirliğini Kevin Baillie üstlendi.

Tehlikeli Yürüyüş Filmi 9 Ekim'de Sinemalarda
Tehlikeli Yürüyüş Filmi 9 Ekim'de Sinemalarda
Tehlikeli Yürüyüş Filmi 9 Ekim'de Sinemalarda
Tehlikeli Yürüyüş Filmi 9 Ekim'de Sinemalarda

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tehlikeli Yürüyüş Filmi 9 Ekim'de Sinemalarda - Son Dakika


Son Dakika

Herkes deprem kitlendi Bakan Koca'dan hayati uyarı geldi: Afetle mücadele ederken salgına yenik düşmemeliyiz Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi Bursaspor Boluspor'u 4-2 yendi, Ali Akman performansıyla göz doldurdu Anne ve 3 çocuğunun kurtarıldığı enkaz altından bir çocuğun cansız bedeni çıkarıldı 4 kızı enkaz altında kalan annenin sözleri yürek dağladı: Güneş doğmadı bugün yavrularımın üstüne Trabzonspor'un hoca hedefi Tamer Tuna! Abdullah Avcı Antalya'ya gidiyor İzmir'de meydana gelen depremin sesi ortaya çıktı! Dinleyenlerin tüyleri ürperiyor Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu