Ülker'den Kadınlar Matinesi - Son Dakika

Ülker'den Kadınlar Matinesi

28.12.2012 10:07
Ülker'den Kadınlar Matinesi, System.String[]

Ülker, Mehmet Ali Erbil, Nükhet Duru ve Sibel Can'ın katıldığı "Kadınlar Matinesi"nde buluşturuyor

Ünlü sanatçılar Sibel Can, Nükhet Duru, Mehmet Ali Erbil ve Harem Ritim Grubu, 16 Ocak 2013 Çarşamba günü saat 13.30'da Ülker Sports Arena'da verecekleri konser ve şovlar ile tüketicilere unutulmaz dakikalar yaşatacak. Kadınlar Matinesi'nde eğlence sabahtan başlayacak. Tüketiciler saat 10.30'dan itibaren Ülker markalarını bir arada bulabilecekleri, ürün deneyebilecekleri ve sürprizlerle dolu saatler geçirecek.

Ülker Sports Arena, Kadınlar Matinesi'ne özel olarak nostaljik gazino sahnesini andıran şekilde dekore edilecek. Mehmet Ali Erbil'in şovu ile renklenecek bu özel günde Sibel Can ve Nükhet Duru son albümünden sevilen şarkıları söyleyecek. Sürpriz düetlerin de olacağı Kadınlar Matinesi'nde çeşitli yarışmalarla Ülker tüketicilerinin gününe heyecan katılacak.

Kadınlar Matinesi biletleri için Ülker Bisküvi ve Kek markaları, Ülker Çikolata, Ülker İçim, Granini, Alpella, Ülker Hero Baby, Ülker Kellogg's, Obaçay, Çamlıca, Cola Turka, Cafe Crown, Saka Su, Superfresh, Bizim Mutfak, Ducros, Oneo, Yupo, Kremini, Bizim Yağ, Bizim, Ülker Smartt ve Dolcia çeşitlerinden tek seferde en az 15 TL'lik alışveriş yapmak yeterli olacak.

Tüketiciler 2 adet "Ülker Kadınlar Matinesi" biletini anlaşmalı market ve satış noktalarında 29-30 Aralık, 5-6 Ocak, 12-13 Ocak tarihlerinde kurulacak stantlardan alabilecek.

Anlaşmalı market ve satış noktalarının detaylı bilgisine "www.ulker.com.tr" adresinden ulaşılabilir.

Ülker'den Kadınlar Matinesi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ülker'den Kadınlar Matinesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı Son Dakika: Türkiye'de 27 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 177 kişi vefat etti, 29 bin 845 yeni vaka tespit edildi Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü