SON DAKİKA SİBEL CAN HABERLERİ

Son Dakika Sibel Can Haberleri

 • 12 Temmuz 2017 11:39 10 Kilo Verip 36 Bedene Düşen Sibel'den Mayolu 10 Kilo Verip 36 Bedene Düşen Sibel'den Mayolu "Zayıfladım" Pozu Sibel Can, havuzda mayolu fotoğrafını paylaştı. Balık etli hallerine alışık olduğumuz ünlü şarkıcı eridi bitti. Can, daha önce "10 kilo verip 36 bedene düştüm" demişti.
 • 04 Temmuz 2017 09:22 Temmuz Ayında Birbirinden Ünlü İsimler Sahne Alacak Temmuz ayında Kerki Production ve Solfej Organizasyon tarafından düzenlenecek konserlerde, Sıla, Sertab Erener, Sibel Can, Goran Bregovic, Duman ve Pentagram sevilen şarkılarını İstanbullular için seslendirecek
 • 20 Haziran 2017 02:05 Ünlüler Ünlüler "Yaralı Minik Yürekler" Için El Ele Projeye, aralarında Sibel Can, Zerrin Özer, Ceyhun Yılmaz, Metin Özülkü, Selçuk İnan, Özge Borak, Mehmet Topal'ın da yer aldığı sanat ve spor dünyasından ünlüler de destek verdi
 • 19 Haziran 2017 16:20 Ünlüler "Yaralı Minik Yürekler" İçin El Ele Projeye, aralarında Sibel Can, Zerrin Özer, Ceyhun Yılmaz, Metin Özülkü, Selçuk İnan, Özge Borak, Mehmet Topal'ın da yer aldığı sanat ve spor dünyasından ünlüler de destek verdi
 • 19 Haziran 2017 11:07 Yaralı Minik Yürekler İçin Milli Sporcular ve Sanatçılar El Ele Verdi Sibel Can, Zerrin Özer, Ahmet Çalık,  Burçin Abdullah, Cenk Tosun, Ceyhun Yılmaz, Erhan Yazıcıoğlu, Fatma Toptaş, Ozan Tufan, Uygar Mert Zeybek, Işıl Reçber, Mehmet - Mehmethan Topal, Merve Özbey, Metin Özülkü, Nuri - Ömer Şahin, Oğuzhan Koç, Özge Borak, Selçuk İnan, Sema Öztürk, Şenay Akay, Tolgahan Sayışman, Tuğba Melis Türk, Yasin Öztekin ve Yeşim Salkım, Avatar Atakan; savaşta derin yaralar almış minik çocukların Türk misafirperverliği ile kucaklanmaları ve yaralarının sarılması için "Her Şey Sevgiyle Başlar" dediler
 • 19 Haziran 2017 11:03 Yaralı Minik Yürekler Için Milli Sporcular ve Sanatçılar El Ele Verdi Yaralı Minik Yürekler Için Milli Sporcular ve Sanatçılar El Ele Verdi Sibel Can, Zerrin Özer, Ahmet Çalık, Burçin Abdullah, Cenk Tosun, Ceyhun Yılmaz, Erhan Yazıcıoğlu, Fatma Toptaş, Ozan Tufan, Uygar Mert Zeybek, Işıl Reçber, Mehmet - Mehmethan Topal, Merve Özbey, Metin Özülkü, Nuri - Ömer Şahin, Oğuzhan Koç, Özge Borak, Selçuk İnan, Sema Öztürk, Şenay Akay, Tolgahan Sayışman, Tuğba Melis Türk, Yasin Öztekin ve Yeşim Salkım, Avatar Atakan; savaşta derin yaralar almış minik çocukların Türk misafirperverliği ile kucaklanmaları ve yaralarının sarılması için Her Şey Sevgiyle Başlar dediler
 • 19 Haziran 2017 10:17 Yaralı Minik Yürekler İçin Milli Sporcular ve Sanatçılar El Ele Verdi Yaralı Minik Yürekler İçin Milli Sporcular ve Sanatçılar El Ele Verdi Sibel Can, Zerrin Özer, Ahmet Çalık,  Burçin Abdullah, Cenk Tosun, Ceyhun Yılmaz, Erhan Yazıcıoğlu, Fatma Toptaş, Ozan Tufan, Uygar Mert Zeybek, Işıl Reçber, Mehmet - Mehmethan Topal, Merve Özbey, Metin Özülkü, Nuri - Ömer Şahin, Oğuzhan Koç, Özge Borak, Selçuk İnan, Sema Öztürk, Şenay Akay, Tolgahan Sayışman, Tuğba Melis Türk, Yasin Öztekin ve Yeşim Salkım, Avatar Atakan; savaşta derin yaralar almış minik çocukların Türk misafirperverliği ile kucaklanmaları ve yaralarının sarılması için Her Şey Sevgiyle Başlar dediler
 • 19 Haziran 2017 10:09 Yaralı Minik Yürekler İçin Milli Sporcular ve Sanatçılar El Ele Verdi Yaralı Minik Yürekler İçin Milli Sporcular ve Sanatçılar El Ele Verdi Sibel Can, Zerrin Özer, Ahmet Çalık,  Burçin Abdullah, Cenk Tosun, Ceyhun Yılmaz, Erhan Yazıcıoğlu, Fatma Toptaş, Ozan Tufan, Uygar Mert Zeybek, Işıl Reçber, Mehmet - Mehmethan Topal, Merve Özbey, Metin Özülkü, Nuri - Ömer Şahin, Oğuzhan Koç, Özge Borak, Selçuk İnan, Sema Öztürk, Şenay Akay, Tolgahan Sayışman, Tuğba Melis Türk, Yasin Öztekin ve Yeşim Salkım, Avatar Atakan; savaşta derin yaralar almış minik çocukların Türk misafirperverliği ile kucaklanmaları ve yaralarının sarılması için "Her Şey Sevgiyle Başlar" dediler
 • 17 Haziran 2017 08:38 Düğününde Tatlıses'in Sahne Almasını İsteyen Alişan'ın Hevesi Kursağında Kaldı Düğününde Tatlıses'in Sahne Almasını İsteyen Alişan'ın Hevesi Kursağında Kaldı Şarkıcı Alişan, sevgilisi Eda Erol ile evlilik tarihi olarak, Kasım ayını seçti. Alişan, "Düğünümüze İbrahim Tatlıses sahne alamayacak, Sibel Can sahne alacak." dedi.
 • 11 Haziran 2017 19:02 Söz Yazarı Davayı Kaybetti, Sibel Can Tazminat Ödemekten Kurtuldu Söz Yazarı Davayı Kaybetti, Sibel Can Tazminat Ödemekten Kurtuldu Sibel Can'a 2009 yılında çıkardığı albümünde kullandığı "Orta Şekerli Kahve" şarkısıyla ilgili tazminat davası açan söz yazarı Faruk Ceviz mahkemeyi kaybetti.
 • 07 Haziran 2017 08:01 Playback'ten Şarkı Söylemek İsteyen Orhan Gencebay'a Yanlış Şarkı Çalındı Playback'ten Şarkı Söylemek İsteyen Orhan Gencebay'a Yanlış Şarkı Çalındı Ödül töreninde playback'ten şarkı söylemek isteyen Orhan Gencebay büyük bir şok yaşadı. Şarkısının Sibel Can versiyonu yanlışlıkla çalınınca ünlü şarkıcı sahnede kalakaldı.
 • 05 Haziran 2017 08:47 Sibel Can'ın Oğlu Engincan'ın Otel Odasına Giren Hırsız Kameralara Yakalandı Sibel Can'ın Oğlu Engincan'ın Otel Odasına Giren Hırsız Kameralara Yakalandı Sibel Can ve Hakan Ural'ın oğulları Engincan'ın kaldığı otel odasına hırsız girdi. Engincan'ın değerli eşyalarını çalan hırsız savunmasında "Sarhoştum, hatırlamıyorum" dedi.
 • 16 Mayıs 2017 08:04 Sibel Can'ın Medyadan Uzak Duran Kızı Melisa Ural Gittikçe Annesine Benziyor Sibel Can'ın Medyadan Uzak Duran Kızı Melisa Ural Gittikçe Annesine Benziyor Sibel Can'ın doğduğundan beri merak edilen kızı Melisa Ural'ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarda gittikçe annesine benzemesi dikkatlerden kaçmadı.
 • 16 Mayıs 2017 00:08 Sibel Can'dan Anneler Günü Konseri Sibel Can'dan Anneler Günü Konseri - Sibel Can'dan Anneler Günü konseriGAZİANTEP - Ünlü ses sanatçısı Sibel Can, Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Anneler Günü'ne özel organizasyonunda hayranlarıyla buluştu.
 • 14 Mayıs 2017 12:11 Sibel Can'dan Anneler Günü Konseri Sibel Can'dan Anneler Günü Konseri Ünlü ses sanatçısı Sibel Can, Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Anneler Günü'ne özel organizasyonunda hayranlarıyla buluştu.
 • 14 Mayıs 2017 12:00 Sibel Can'dan Anneler Günü Konseri Sibel Can'dan Anneler Günü Konseri Ünlü ses sanatçısı Sibel Can, Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Anneler Günü’ne özel organizasyonunda hayranlarıyla buluştu.
 • 14 Mayıs 2017 11:55 Sibel Can, Anneler İçin Söyledi GAZİANTEP'te, Büyükşehir Belediyesi'nin Anneler Günü'ne özel ektinliğinde sahne alan şarkıcı Sibel Can, seslendirdiği eserlerle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 14 Mayıs 2017 11:31 Gaziantep Sibel Can, Anneler Için Söyledi Gaziantep Sibel Can, Anneler Için Söyledi Sibel Can, anneler için söylediGAZİANTEP'te, Büyükşehir Belediyesi'nin Anneler Günü'ne özel ektinliğinde sahne alan şarkıcı Sibel Can, seslendirdiği eserlerle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 14 Mayıs 2017 10:38 Sibel Can, Anneler İçin Söyledi Sibel Can, Anneler İçin Söyledi GAZİANTEP'te, Büyükşehir Belediyesi'nin Anneler Günü'ne özel ektinliğinde sahne alan şarkıcı Sibel Can, seslendirdiği eserlerle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 13 Mayıs 2017 21:22 Sibel Can, Şarkılarını Anneler Için Seslendirdi Sibel Can, Şarkılarını Anneler Için Seslendirdi Sibel Can, Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Anneler Günü'ne özel organizasyonuyla hayranlarıyla buluştu.
 • 13 Mayıs 2017 20:20 Sibel Can, Şarkılarını Anneler İçin Seslendirdi Sibel Can, Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Anneler Günü'ne özel organizasyonuyla hayranlarıyla buluştu.
 • 10 Mayıs 2017 10:56 Anneler Günü'ne Özel Sibel Can Konseri Sibel Can, Gaziantep'te Anneler Günü'ne özel konser verecek.
 • 10 Nisan 2017 09:11 Sibel Can, 36 Bedene Kadar Düşerek Sonunda İstediği Kiloya Ulaştı Sibel Can, 36 Bedene Kadar Düşerek Sonunda İstediği Kiloya Ulaştı 2000'den bu yana yaptığı değişik diyetler ile gündeme gelen, 3 kez zayıflama kampına giden ünlü şarkıcı Sibel Can sonunda hedefine ulaşarak 36 bedene kadar düştü.
 • 01 Nisan 2017 20:04 Sibel Can Sibel Can, TİM Show Center'da muhteşem sesiyle dinleyicilerini büyüleyecek.
 • 19 Mart 2017 22:56 Sibel Can'ın O Ses Türkiye Macerası! Sibel Can'ın O Ses Türkiye Macerası! O Ses Türkiye'de bir sezonu daha geride bıraktık. Sibel Can'ın bu sezon yaşadığı unutulmaz anlar bir klipte toplandı.
 • 19 Mart 2017 22:46 Burhan Çatılı 'Earth Song' (1. Final Performansı) Burhan Çatılı 'Earth Song' (1. Final Performansı) Sibel Can'ın yarışmacısı Burhan Çatılı, O Ses Türkiye'nin finalinde 'Earth Song' şarkısını seslendirdi.
 • 19 Mart 2017 21:36 Sibel Can ve Burhan'dan 'Hançer' Düeti! Sibel Can ve Burhan'dan 'Hançer' Düeti! Sibel Can sevilen şarkısı Hançer'i finale kalan yarışmacısı Burhan'la birlikte seslendirdi.
 • 17 Mart 2017 01:06 Sibel Can ve Hadise ile Birlikte Şarkı Söylediler Sibel Can ve Hadise ile Birlikte Şarkı Söylediler Sibel Can ve Hadise, O Ses Türkiye yarı finalistleri ile birlikte unutulmaz bir performansa imza attı.
 • 15 Mart 2017 21:40 Sibel Can Sezen Aksu'yu Miami'ye Taşıdı Sibel Can Sezen Aksu'yu Miami'ye Taşıdı Sibel Can, Sezen Aksu'nun yeni albünü aracında dinleyerek Miami sokaklarında gezintiye çıktı.
 • 09 Mart 2017 22:06 Sibel Can Sesiyle İzleyenleri Büyüledi Sibel Can Sesiyle İzleyenleri Büyüledi O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Sibel Can, 'Ben Yoruldum Hayat' şarkısını seslendirdi ve izleyenleri büyüledi.
 • 08 Mart 2017 21:06 Acun'dan Sibel Can'a Jest Acun'dan Sibel Can'a Jest Sibel Can'ın 25 Mart'ta İzmir'de vereceği konser için Acun Ilıcalı özel uçağını tahsis etti.
 • 08 Mart 2017 20:27 Acun İzmir'de Konser Verecek Sibel Can'a Uçağını Tahsis Etti Acun İzmir'de Konser Verecek Sibel Can'a Uçağını Tahsis Etti Yıllar sonra İzmir'de vereceği konserle İzmirli hayranlarının gönlünü fethedecek Sibel Can'a, Acun Ilıcalı özel uçağını tahsis ederek jest yaptı.
 • 08 Mart 2017 20:21 Acun'dan Sibel Can'a Uçak Jesti Sibel Can’ın 25 Mart’ta İzmir’de vereceği konser için Acun Ilıcalı özel uçağını tahsis etti.
 • 06 Mart 2017 10:24 Sibel Can'dan Kafa Karıştıran Görüntü Sibel Can'dan Kafa Karıştıran Görüntü 2002 yılından bu yana yaptığı diyetlerle gündeme gelen ve şimdiye kadar 200 kiloya yakın bir fazlalığından kurtulan Sibel Can, magazin muhabirlerine verdiği yeni albüm müjdesiyle değil de sosyal medya hesabından yayınladığı kısa video ile öne çıktı
 • 05 Mart 2017 21:29 Sibel Can Hayranlarının İlgisiyle Moral Depoladı Sibel Can Hayranlarının İlgisiyle Moral Depoladı Sibel Can, hayranlarının kendisine gösterdiği sevgi selini Instagram hesabından iyi ki varsınız notuyla paylaştı.
 • 04 Mart 2017 20:34 Sibel Can Sibel Can Sibel Can 4 Mart akşamı Bostancı Gösteri Merkezi'nde.
 • 04 Mart 2017 15:47 Bodrum Katındaki Uçağa Polis İncelemesi Bodrum Katındaki Uçağa Polis İncelemesi Gövdesi, arka küçük tekerleği ve bazı küçük parçaları bulunan, paraşütü bile arkasında bulunan motor, ön tekerleri sökülen uçağın 'Rotax' motorlu ve 'Fisher Super Koala' tipi ahşap uçağın Tercüman Gazetesi'nin promosyon kampanyası kapsamında 1989'da Sibel Can'ın yaptığı çekilişle Bursalı Sacide Yıldız'a verildiği, bunun daha sonra amatör havacı Birol Yağcı'ya 20 bin liraya satıldığı belirtildi
 • 04 Mart 2017 15:34 Bodrum Katındaki Uçağa Polis İncelemesi Gövdesi, arka küçük tekerleği ve bazı küçük parçaları bulunan, paraşütü bile arkasında bulunan motor, ön tekerleri sökülen uçağın 'Rotax' motorlu ve 'Fisher Super Koala' tipi ahşap uçağın Tercüman Gazetesi'nin promosyon kampanyası kapsamında 1989'da Sibel Can'ın yaptığı çekilişle Bursalı Sacide Yıldız'a verildiği, bunun daha sonra amatör havacı Birol Yağcı'ya 20 bin liraya satıldığı belirtildi
 • 04 Mart 2017 14:52 Bodrum Katındaki Uçağa Polis Incelemesi Bodrum Katındaki Uçağa Polis Incelemesi Gövdesi, arka küçük tekerleği ve bazı küçük parçaları bulunan, paraşütü bile arkasında bulunan motor, ön tekerleri sökülen uçağın 'Rotax' motorlu ve 'Fisher Super Koala' tipi ahşap uçağın Tercüman Gazetesi'nin promosyon kampanyası kapsamında 1989'da Sibel Can'ın yaptığı çekilişle Bursalı Sacide Yıldız'a verildiği, bunun daha sonra amatör havacı Birol Yağcı'ya 20 bin liraya satıldığı belirtildi
 • 04 Mart 2017 14:41 Avcılar'da Apartman Bodrumunda Bulunan Uçakla İlgili İnceleme Başlatıldı Avcılar'da Apartman Bodrumunda Bulunan Uçakla İlgili İnceleme Başlatıldı Avcılar'da bir binaya ait bodrum katında bulunan ve 1989'da şarkıcı Sibel Can'ın yaptığı çekilişle teslim edildiği anlaşılan uçakla ilgili emniyet ekipleri inceleme başlattı.
 • 04 Mart 2017 13:55 Bodrum Katındaki Uçağa Polis İncelemesi Bodrum Katındaki Uçağa Polis İncelemesi Gövdesi, arka küçük tekerleği ve bazı küçük parçaları bulunan, paraşütü bile arkasında bulunan motor, ön tekerleri sökülen uçağın 'Rotax' motorlu ve 'Fisher Super Koala' tipi ahşap uçağın Tercüman  Gazetesi'nin promosyon kampanyası kapsamında 1989'da Sibel Can'ın yaptığı çekilişle Bursalı Sacide Yıldız'a verildiği, bunun daha sonra amatör havacı Birol Yağcı'ya 20 bin liraya satıldığı belirtildi
 • 03 Mart 2017 09:50 Avcılar'da Bodrum Katta Bulunan Uçağın Sırrı Çözüldü Avcılar'da Bodrum Katta Bulunan Uçağın Sırrı Çözüldü Avcılar'da bir binanın bodrum katında bulunan uçağın Tercüman gazetesinin 1989'da şarkıcı Sibel Can'ın yaptığı çekilişle okuru Sacide Yıldız'a verildiği ortaya çıktı.
 • 02 Mart 2017 22:36 Sibel Can: 'Sanki Sahnede Oğlumu Gördüm!' Sibel Can: 'Sanki Sahnede Oğlumu Gördüm!' Burhan Çatılı'nın performansını yorumlayan Sibel Can, performans sırasında çok heyecanlandığını söyledi.
 • 02 Mart 2017 21:46 Sibel Can'dan Gökhan'ı Tedavi Edecek! Sibel Can'dan Gökhan'ı Tedavi Edecek! "Hapı Yuttum Mu?" O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Gökhan Özoğuz hastalanınca Sibel Can'dan ilaç önerisi geldi.
 • 25 Şubat 2017 22:38 Sibel Can'dan Şüphe Uyandıran Paylaşımlar: Sağlık Sorunları mı Var! Sibel Can'dan Şüphe Uyandıran Paylaşımlar: Sağlık Sorunları mı Var! Sibel Can'ın Instagram hesabından art arda yaptığı paylaşımlarla hayranlarını korkutup, akıllara "Sağlık sorunları mı var?" sorusunu getirdi.
 • 25 Şubat 2017 11:31 Hakan Sabancı ve Sibel Can'ın Oğlu Engincan Çapkınlık Yaparken Yakalandı Hakan Sabancı ve Sibel Can'ın Oğlu Engincan Çapkınlık Yaparken Yakalandı Hadise'nin Sevgilisi Hakan Sabancı ve Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural, barda tanıştıkları iki güzelle yakalandı. Hadise'nin bu habere ne diyeceği merak konusu oldu.
 • 25 Şubat 2017 00:18 Sibel Can'dan Akıllarda Soru İşareti Uyandıran Cuma Paylaşımı Sibel Can'dan Akıllarda Soru İşareti Uyandıran Cuma Paylaşımı Sibel Can, Instagram hesabından Allah korusun ve sabır hastag'leriyle "Velhamdülillahi kesiyra" zikrinin yer aldığı bir videoyu paylaştı. Ünlü sanatçının zor günler geçirdiği düşünüldü.
 • 22 Şubat 2017 12:43 Devlet Desteğiyle Kurulan Seralar Ekmek Kapısı Oldu Devlet Desteğiyle Kurulan Seralar Ekmek Kapısı Oldu "Kimseye muhtaç olmadan kendi parasını kazandığını belirten Sibel Can ise aile bütçesine serada çalışarak katkıda bulunduğunu bildirdi
 • 22 Şubat 2017 11:03 Diyarbakır'da Devlet Desteğiyle Kurulan Seralar Ekmek Kapısı Oldu "Kimseye muhtaç olmadan kendi parasını kazandığını belirten Sibel Can ise aile bütçesine serada çalışarak katkıda bulunduğunu bildirdi
 • 15 Şubat 2017 00:18 14 Şubat 2017 Haberleri 14 Şubat 2017 Haberleri com/sibel-can-dan-instagram-da-ben-bana-yeterim-9265683-haberi/"> Sibel Can'dan Instagram'da Ben Bana Yeterim Paylaşımı