Ülkesi Irak'tan dönen kişi 'koronavirüs' paniği yaşattı - Son Dakika

Ülkesi Irak'tan dönen kişi 'koronavirüs' paniği yaşattı

5 gün önce

ANKARA'da, 2 ay önce Irak'tan gelen Irak uyruklu bir kişi, 'koronavirüs' paniğine neden oldu.

Ülkesi Irak'tan dönen kişi 'koronavirüs' paniği yaşattı, System.String[]

ANKARA'da, 2 ay önce Irak'tan gelen Irak uyruklu bir kişi, 'koronavirüs' paniğine neden oldu. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde bu kişinin sağlık durumunun iyi olduğu tespit edildi.

Olay, öğle saatlerinde Keçiören ilçesi Kalaba Mahallesi'nde meydana geldi. İsmi henüz belirlenemeyen bir kişi, Laleli Sokak üzerinde oturan Irak uyruklu bir kişinin, 2 ay önce ülkeye giriş yaptığını, koronavirüs salgını taşıyabileceği şüphesini polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, çevre güvenliği alarak, sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri, özel kıyafetlerini giyerek Irak uyruklu kişinin evine çıktı. Bu sırada çevrede toplanan vatandaşlar ise kısa süreli panik yaşadı. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde, Iraklının sağlık durumunun iyi olduğu tespit edildi.

Son Dakika

Yakınları, koronavirüse yenik düşen kişinin tabutuna son kez dokundu
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo: Irak'taki saldırılara yanıt vereceğiz Son Dakika: Bakan Soylu, İBB ve ABB'nin yardım kampanyalarına tepki gösterdi: Bu başka devlet oluşturmaktır İngiltere'de koronavirüsten en genç ölüm gerçekleşti! 13 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti