Üzerine Odunluğun Çatısı Çöken Kadın Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Üzerine Odunluğun Çatısı Çöken Kadın Hayatını Kaybetti

2 yıl önce

Eskişehir’in Günyüzü ilçesinde, üzerine odunluğun çatısının çökmesi sonucu hayatını kaybeden 52 yaşındaki Ayhan Gürnaz gözyaşları arasında defnedildi.

Üzerine Odunluğun Çatısı Çöken Kadın Hayatını Kaybetti, System.String[]

Eskişehir'in Günyüzü ilçesinde, üzerine odunluğun çatısının çökmesi sonucu hayatını kaybeden 52 yaşındaki Ayhan Gürnaz gözyaşları arasında defnedildi.


Olay ilçenin Gümüşkonak mahallesinde meydana geldi. Evinin bitişiğindeki odunluk olarak kullandığı derme çatma yapıyı temizlemek için içeriye giren Ayhan Gürnüz, çatının üzerine çökmesiyle enkazın altında kaldı. Ayhan Gürnaz'ı ilk olarak kızı Filiz Kızılçay gördü ve çığlık atmaya başladı. O sırada namazdan çıkan cami cemaati sesleri duyunca olay yerine gittiler. Enkazın altından ağır yaralı olarak çıkarılan Ayhan Gürnaz ambulansla Sivrihisar Devlet Hastanesine götürülürken yolda hayatını kaybetti.


Ayhan Gürnaz'ın cenazesi, bugün Cuma namazının ardından gözyaşları arasında Gümüşkonak mahallesinde defnedildi. - ESKİŞEHİR

Haber Yayın Tarihi: 27.07.2018 02:42 Kaynak: İHASon Dakika

Avrupa'da fuhuşa en çok para aktaran ülke İngiltere oldu
Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Berk Oktay'dan dava sonrası ilk açıklama: Namus davamdır İçişleri Bakanı Soylu: Her şeyi bırakıp gazetecilik yapmak istiyorum