Son Dakika Haberleri: Yapımcı Polat Yağcı, İntizar'la Yollarını Kişisel Tercihlerden Dolayı Ayırmadıklarını Açıkladı

Yapımcı Polat Yağcı, İntizar'la Yollarını Kişisel Tercihlerden Dolayı Ayırmadıklarını Açıkladı

2 ay önce

Hakkında çıkan haberlerden dolayı İntizar'la yollarını ayıran Polat Yağcı, ayrılığın kişisel tercihlerden dolayı ayırmadıklarını söyledi.

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile ilişkisi olduğu haberleriyle gündeme gelen şarkıcı İntizar ile yollarını ayırdıklarını "Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar'ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır." sözleriyle duyuran yapımcı Polat Yağcı, ikinci bir açıklama yaptı.

"AYRILMA SEBEBİMİZ KİŞİSEL TERCİHLER DEĞİLDİR"

Ünlü yapımcı, instagram'da yeni bir paylaşım yaparak, "Dün gece yaptığımız kamuoyu açıklamasına yönelik bazı yanlış anlaşmalar olduğu görülmesi üzerine daha detaylı bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Sanatçımız İntizar'la yollarımızı ayırma sebebimiz kişisel tercihleri ya da özel hayatı değildir. Şirket ilkelerimiz kişisel tercihlrinden uzak, dürüstlükve güven üzerine kurulmuştur. Mustafa Ceceli'nin boşanma sürecinden itibaren gündeme gelen bu konuda sanatçımız İntizar defaatle bizleri yanlış yönlendirmiş ve sanatçı/yapımcı şirket arasındazaruri olan dürüstlüğün korunması ilkesini temelinden sarsmıştır. Bu sebeple profesyonel ilişkimiz sonlandırılmıştır" dedi.

İntizar'ın Yapımcısı Sosyal Medya Hesabından, Şarkıcı İle Tüm Bağını Kopardığını Duyurdu


YORUMLAR


Ev Hapsinde Bulunan Rahip Brunson'un Koşu Bandı İsteğine Savcılık Onay Verdi ABD'yi DTÖ'ye Dava Eden Türkiye İçin Rusya'dan Açıklama Geldi: İşbirliği Gelişebilir

Son Dakika! Gümüşhane'de Terör Operasyonu: 2 Terörist Etkisiz Hale Getirildi