Yerdeniz Öyküleri Filmi - Son Dakika

Yerdeniz Öyküleri Filmi

06.07.2011 20:42

Yerdeniz Öyküleri filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yerdeniz Öyküleri filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Yerdeniz’de denge bozulmuştur. Son olarak insanların diyarında ejderhalar belirir. Bu yıkımın nedenini araştırmaya koyulan başbüyücü Ged, genç prens Arren’le karşılaşır. Kendisini birden bire acımasız ve nefret dolu birine çeviren yanı aynı zamanda Arren’in en zayıf yanıdır. Kötü büyücü Cob ise amacına ulaşmak için Arren’in korkularını kullanmayı plânlamaktadır.

Yönetmen: Goro Miyazaki

Senaryo: Keiko Niwa, Goro Miyazaki, Ursula K. Le Guin

Oyuncular:

Filmin Türü: Animasyon, Fantastik,

Orijinal Adı: Gedo Senki

Yapımcı Firma: Buena Vista Home Entertainment

Yapım Yılı: 2006

Yapım Ülkesi: Japonya

Orijinal Dili: Japonca

Filmin Süresi: 115 dk.

Resmi Sitesi: http://www.ghibli.jp/ged/

Dağıtıcı Firma: Bir Film

Vizyon Tarihi: 22.06.2007

Yerdeniz Öyküleri Filmi

Son Dakika Güncel Yerdeniz Öyküleri Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Çin'in "Koronavirüsün çıkış noktası Vuhan değil" iddiasına DSÖ'den yanıt gecikmedi: Oldukça spekülatif Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti Derbi öncesi Beşiktaş'ta Hasic'in koronavirüs testi pozitif çıktı Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal?